Wpis z mikrobloga

@laventel nie uważam, że pytanie się o prezenty jest głupie. Ja z moim niebieskim praktykujemy to od początku związku i przez to nie było żadnych faili prezentowych czy sztucznego uśmiechania się, bo tak naprawdę się nie spodobało. Może tak być dlatego, bo obydwoje mamy wyraźne zainteresowania - u mnie to medycyna i literatura okołomedyczna (podręczniki akademickie czy jakieś pamiętniki lekarzy), u niego inżynieria i fantastyka. Znamy swoje ulubione dziedziny, tematyki, autorów. Jeśli
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ravenger: dlatego ja już się nie wysilam na wykopie. Człowiek się nameczy a potem nawet dziękuję nie ma a najczęściej op usuwa post i #!$%@?, nawet innym to się nie przyda. Widać, że wpis atencyjny, bo prawdziwe rady olewa tylko ciągnie wybrane wątki ¯\_(ツ)_/¯
@laventel: Niestety takie wymyślanie prezentów na siłę jest słabe i zwykle wydasz tylko kasę a ktoś drugi rzuci to w kąt. To już lepiej zabrać go na jakąś imprezę, do knajpy, na strzelnicę, czy coś takiego. Ja myślę o prezentach przez cały rok (oczywiście nie non-stop) i jak ktoś, komu kupuję prezenty, mówi, ooo, ale takie coś by mi się przydało, to sobie zapisuję i potem problem z głowy ʕ
@laventel jak lubi majsterkowac to kup dobra wkrętarkę nie jakiegoś parkside z Lidla tylko dewalta, makitę itd. jak lubi komputerki to moze zestaw do prac precyzyjnych tzn takie małe śrubokręty jakich używając np zegarmistrze ale goście którzy naprawiają telefony.
@laventel: Skok ze spadochronem, akademia szkolenia techniki jazdy autem, gokarty, lot balonem, lot paralotnią, latarka czołowa, szczoteczka soniczna, lornetka, powerbank... musisz zobaczyć czym się interesuje i co może pomoc mu w życiu, coś praktycznego ;)
@laventel: daj mu w kakę albo kup zegarek.
kosmetyki do auta albo dla niego, perfumy.
Narzędzia dobrej firmy.
Albo coś związanego z jego hobby.
Naprawdę trzeba ostro nie znać drugiej osoby, żeby nie wiedzieć co jej kupić.