Wpis z mikrobloga

@laventel: Zawsze możesz kupić jakieś fajne akcesorium do rzeczy które już posiada lub coś co własnie jest z kategorii jego pasji a tez nie posiada. Może zapytaj jego przyjaciela/kolegę?
@laventel a tam ja normalnie ze swoją ustalamy prezenty coby były faktycznie potrzebne / coś co faktycznie chce druga strona
Ja np za tydzień dostanę wiertarkę na urodziny ( ͡º ͜ʖ͡º)
@laventel: jeżeli chcesz kupić przemyślany i trafiony prezent to popatrz jak sobie żyje i co możesz mu dac by mu to życie nieco usprawnić. Btw to jest przykre jak ludzie są ze sobą i nie wiedzą co kupić, bo to tak jakby nie znali potrzeb, upodobań i zachcianek drugiej osoby ¯\_(ツ)_/¯

Od wstania rano jak mu marzną stopy to możesz kupić mu bambosze, po łazienkę od sonicznej maszynki do zebów przez
@laventel: bruh...

Ciuchy - od czegos wypasionego na silke do cwiczen po stylowe drogie marynarki
High-Endowe czesci do kompa
Cyberpunk 2077 (najlepiej kolekcjonerka)
Zegarek lub smartwatch
Wypasiony portfel jak nie ma
Dobre perfumy (ale zadnych innych kosmetykow, chyba ze wiesz czego czesto uzywa)
Jakis uzyteczny osprzet typu plecak, aktowka, sprzet biwakowy, co kto lubi
Itd itp, to juz Ci daje milion mozliwosci
@laventel: Ja z moją po prostu wysyłamy sobie listę tego czego byśmy chcieli i wybieramy jedna-dwie rzeczy i jest jakaś niespodzianka i zadowolenie z prezentu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż muszę przyznać, że moja dziewczyna zawsze ma gorzej bo ja często nie wiem czego chcę przez co sama musiała myśleć nad tym co by mi dać ale bardzo często prezent był bardzo dobry, ogólnie najlepszy prezent to
@laventel: btw nie kupuj wiertarki jak nie masz z 1000 na porządną xd Ojciec ma zakład i taka za 200-300 zł to najwyżej do bardzo drobnych #!$%@? się nada i bardzo możliwe, że po dłuższym czasie będzie do wywalenia (no chyba że używana jakaś z porządnej firmy ale taka to raczej niezbyt na prezent xd)
@laventel: czasem naprawdę zamiast kolejnej nietrafionej rzeczy (lub niekoniecznie potrzebnej) lepiej dać „wspomnienia” w postaci jakiejś wycieczki gdzieś czy spędzenia jakoś fajnie czasu razem. Zobacz może na grouponie i może coś Ci wpadnie w oko