Wpis z mikrobloga

  • 35
czemu tak trudno kupić prezent urodzinowy dla faceta:( jest masa prezentów dla kobiet, ja dostałam śliczną bransoletkę od niego, no i czym mam się odwdzięczyć?:( Wiem że sama powinnam wiedzieć no ale XD nie ma jakiejs jednej pasji, trochę lata na siłkę, trochę lubi komputerki ))¯_(ツ)_/¯ #zwiazki
  • 156
  • Odpowiedz
Kurs na prawko, jesli nie jedzi albo jakies parę lekcji na motocykl. Ardunio starter kit, porzadna lutownica? Jakieś przeżycie? Kurs? Whisky? Książki? Dobra kurtkę? Dobre buty do przysiadów jak chodzu na silownie i np. opaski na kolana?
  • Odpowiedz
@laventel:
poszetka
duży parasol
skórzane rękawiczki
koszula szyta na miarę z monogramem
kaszkiet -
szal
torba weekendowa
aktówka/torba na ramię
cedrowe prawidła do butów
szelki do spodni
bilet na koncert
coś związanego ze sportem - karnet na siłownię, kij golfowy, rakieta do squasha
skórzane/zamszowe etui na tablet/laptopa
pióro wieczne
alkohol
komplet książek
knit
perfumy
elektryczna maszynka do golenia/trymer
skórzany notatnik/planer (np. firmy leuchtturm czy moleskin)
zegarek
okulary przeciwsłoneczne
zestaw do pielęgnacji
  • Odpowiedz
  • 14
@laventel tylko wiesz, jak ktoś jest techniczny i się zna trochę to może mieć też swoje preferencje cicho takiego sprzętu i wtedy ciężko jak się nie znasz trafić w jego upodobania. Rynek jest zalany różnym sprzętem i ciężko nie znając się wybrać dobrze.
  • Odpowiedz
@laventel: słuchawek mu absolutnie nie kupuj. Jak koleś choć trochę wie co lubi w dźwiękach i słuchawkach, to będzie to nietrafiony prezent. Często widzę ogłoszenia, że ktoś sprzedaje słuchawki, bo dostał taki prezent, a dźwięk mu w nich nie pasuje. Do gier spoko, do muzyki unikaj.
  • Odpowiedz