Wpis z mikrobloga

Artystycznie, to mój Bóg. Reszty nie będę oceniał, z racji tego, iż nie byłem świadkiem, ale dzieci by coś jednak powiedziały. Łatwo kogoś obrzucić główne, smród i kolor ciężko zmyć,
BTW. Jesteś taki niezniszczalny, taki czysty, by móc to nie żyjącej osobie, która nie ma już możliwości się obronić - zarzucić?
Taki jesteś krystaliczny??
@JomaszTork
Tak poza sprawami prywatnymi, wychowałem się i miałem okazję dorastać w okresie twórczości trzech bardów. Ja nawet rozumiem, że teraz jest czas i okoliczności deprecjonować każde wartości, które przyczyniły się do wolnej Polski, tak przyczyniły.
Można twierdzić, iż JPII obalił komunizm, można również uważać, że zrobił to Gorbaczow, oto można się spierać.
Ciekawe jestem, czy na "zmienników" też masz jakieś "haki" albo na Łapińskiego - biednego fortepianiste... Eh, jak łatwo Wam
s.....s - @JomaszTork 
Tak poza sprawami prywatnymi, wychowałem się i miałem okazję d...
Gdy Volny miała dziesięć lat, jej rodzice się rozwiedli. Powodem było znęcanie się fizyczne Kaczmarskiego nad mamą aktorki. - Ojciec po raz kolejny był agresywny, w końcu zobaczyłam, jak leje mamę. Był to dla mnie potworny wstrząs, bo wcześniej tego nie widziałam. Tylko słyszałam krzyki zza drzwi... Wolę nie wracać do szczegółów - powiedziała.


Ej, ale co Wy chcecie, to wielki Pan Artysta, mógł lać żonę ile wlezie.