Wpis z mikrobloga

Znajoma z pracy kupiła sobie szczeniaka, którego matką jest mieszaniec amstaffa z wilczurem, a ojcem pies myśliwski bez rodowodu i teraz jest och i ach będziemy musieli go chyba oddać bo ma agresywne zapędy i doskakuje do twarzy XD A jak była mowa: weź pieska ze schroniska to nie chciała bo "taki piesek po przejściach może być agresywny i nie będzie się umiał uspołecznić" ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) #zalesie #logikarozowychpaskow
  • 5
@SIX_PATHS_OF_PAIN: Ma trzy miesiące a reszty nie wiem bo aż tak szczegółowo z nią nie rozmawiałam. Wczoraj była u behawiorysty ale nie wiem jak się sprawy potoczyły. Ogólnie nie chce żeby to był piesek domowy tylko żeby latał po podwórku i ma pretensje ze jak gdzieś jadą i zostaje sam to gryzie drzwi, drapie w szyby...
@SIX_PATHS_OF_PAIN: Wiem ze wstępnie rozmawiała z tym behawiorysta to powiedział ze takie mieszanki psów powinny być zakazane ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do doskakiwania do twarzy to mówiła ze sama nie wie czy to zabawa czy nie bo doskakuje i podczas zabawy i bez powodu