Wpis z mikrobloga

Ej, jak to jest i nie pisze tego przez jakieś uprzedzenia, ze rozmawiając z Polkom tematy do rozmowy często wyczerpują się zanim rozmowa się zacznie, a jak rozmawiam z taką Niemką, Szwedką czy Angielką (kurła om czy ą ¯_(ツ)_/¯ ) to nieraz bywa tak, ze spędzamy cały wieczór na rozmowie?
Może #zwiazki a zdecydowanie #pytanie do #rozowepaski - o czym wy lubicie rozmawiać, bo z doświadczenia wiem, ze nic was nie interesuje, a jeśli już to tez nie jesteście jakieś wylewne tylko coś odburkniecie na „odwal się”.
  • 6
@Megawonsz_dziewienc: niestety, większość p0lek potrafi jedynie plotkować, gadać o paznokciach, jaka to ona nie jest zła na pracę, bo większość z nich nie chce się za bardzo rozwijać, skoro można iść na łatwiznę i pracować w gównorobocie na kasie i szukać księcia, który ją oswobodzi. Dlatego też nie mam koleżanek.
@Megawonsz_dziewienc u mnie to jest tak że jak gadam z p0lkami to tematy muszę odbierać tak żeby rozmowa się kleiła czyli paznokcie , związki, ploteczki, ciuszki. Bo jak rozmawiam z facetami to tematy są o wiele ciekawsze i interesujące i bardziej umiem się zaangażować w rozmowę