Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem jak można mieć dzieci w tych czasach. Zamiast inwestować w siebie, podróżować, bawić się w seksy z różnymi dziewczynami/facetami, pić drogie alko, chodzić do dobrych i drogich restauracji itd., to większość osób poświęca 20 lat życia na wychowywanie dzieciaka, poświęcanie mu czasu i branie za niego odpowiedzialności XD
To jest fenomen, którego chyba nigdy nie pojmę...
#antynatalizm #przegryw #seks #zwiazki #dzieci #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 50
  • Odpowiedz
podróżować, bawić się w seksy z różnymi dziewczynami/facetami, pić drogie alko, chodzić do dobrych i drogich restauracji


@kimjajestem999: Podróże się nudzą, wszędzie jest w gruncie rzeczy z grubsza tak samo; różne dziewczyny przestają mieć sens kiedy znajdujesz tą swoją; drogie alko jest przereklamowane, i tak żaden nie przebije taniego wina w krzakach ;) chińczyk z dowozem też jest dobry a nie trzeba zakładać spodni. W pewnym momencie takie rzeczy przestają sprawiać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kimjajestem999:
Ziomek ja z moim bomblem byłem pewnie w droższych restauracjach niż ty kiedykolwiek będziesz a on sam leciał samolotem w podróż wiecej razy niz statystyczny wykopek. Ale zgadzam się z tym że jak komuś bombel zabiera radość życia to niech go nie robi :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kimjajestem999: posiadanie dziecka daje przyjemność, której nie zastąpisz ani żarciem w drogich restauracjach, ani pływaniem jachtem. tak samo jak seksu nie zastąpisz piciem drogiego alkoholu.
z tym że nie każdy lubi sex, alkohol, jedzenie w knajpach czy dzieci. wolna wola. wyjaśniam tylko to, czego nie rozumiesz. a to przecież proste.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@madmat:

Dziwne że wszystkie gatunki #!$%@?ą się na potegę aby przedłużyć swoje istnienie.

#!$%@?ą się bo im się ruchać chce. Sądzisz, że np. taki pies czy żaba rozkninia, że jak zrobi benis into bagina to z tego będzie potomstwo i podejmuje świadomą decyzję o prokreacji poprzez akt kopulacji?
Ciekawa teoria, jakiś dowód link do badań, może chociaż wywiad z psem jak o tym sam mówi? ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
Zamiast inwestować w siebie, podróżować, bawić się w seksy z różnymi dziewczynami/facetami, pić drogie alko, chodzić do dobrych i drogich restauracji itd.,


@kimjajestem999: oj jak ty się zachłysnąłeś marzeniami dzieciaczku xD mina typowego bezdzietnego polaka 3k netto gdy to czyta xD
  • Odpowiedz
@kimjajestem999: Po prostu po jakimś czasie ludziom (nie wszystkim, ale znacznej części) te wszystkie podróże, imprezy, hobby przestają sprawiać radość i czują, że szukają następnego levelu. Nie mam dzieci, ale znajomi, którzy mają, twierdzą, że nie ma nic lepszego niż uśmiech bombelka, więc widocznie coś w tym jest. Mam kuzyna, który długo korzystał z życia, kilka razy w roku wyjazdy, ciągle imprezy, laski (tzw. chad to był), a potem nagle coś
  • Odpowiedz
@po1980: dlaczego bait? Świat jest mega #!$%@? i czasem się zastanawiam czy faktycznie dobrze zrobiłem zakładając rodzinę. Tyle jest dookoła uciech, że instynkt macierzyński może zostać wyciszony, albo w ogóle się nie uaktywnić. Dla mnie jest to w pełni zrozumiałe.
  • Odpowiedz
@GienekZFabrykiOkienek

Podróże się nudzą, wszędzie jest w gruncie rzeczy z grubsza tak samo; różne dziewczyny przestają mieć sens (...) W pewnym momencie takie rzeczy przestają sprawiać przyjemność


Skoro życie jest ostatecznie nudne i rozczarowujące, to może nie szukajmy kolejnej rozrywki w postaci płodzenia nowych ludzi z egoistycznych pobudek.
  • Odpowiedz
@catlover: Tak samo pomyśleli Twoi pra pra pra dziadkowie XD
Hmmm... Co można pozostawić po sobie lepszego zamiast kaszojada? Można np. Napisać książkę, wynaleźć coś, stworzyć muzykę, a jak dla niektórych największym osiągnięciem i jedynym jest dzieciak to brak mi słów.
  • Odpowiedz