Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#wzrost #przegryw #blackpill #redpill

Moją największą wadą jest wzrost mam 24 lvl i głównie przez ten czynnik #rozowepaski nie zwracały nigdy na mnie uwagi. Nawet te niskie. Drugą jest brak umiejętności rozmawiania z ludźmi. Nawet nie umiem paru zdań zamienić.
Już nawet jak wpisałem mój wzrost 5'7" (170 cm) w angielskie fora to już opis sam mówi za siebie:
- nie jest atrakcyjny dla kobiet (6'0" (182 cm) to norma na Zachodzie dla kobiet
- nie jest poszukiwany w wielu sportach szczególnie tych co liczyły się w latach szkolnych, czyli piłka nożna (nie jestem jak Messi), koszykówka, siatkówka

Jak jeszcze miałem 12lvl to marzyłem o uprawianiu sportu, ale byłem w tym cienki mimo pierwszych treningów i byłem najniższy i najgorszy. Potem na wfie w szkole byłem wyśmiewany ludzie z #przegryw wiecie kim jest w szkole niski i słaby ze sportów. Jest jak powietrze i nigdy nawet nie był na nigdzie zaproszony.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec62fc249252042ed397d17
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 11
MikroblogowyŁobuz: 172 here i 18lvl, moze to kwestia wieku ale ja tam nigdy nie mialem realnych problemow z powodu wzrostu, dziewczyn pare sie mialo a rownie duzo sie interesowalo ale bez odwzajemnienia z mojej strony( ͡° ͜ʖ ͡°). Tak naprawde poza moim wlasnym ,,kompleksem” tylko pare razy jakis ziomal ktory duzo urosl gadal glupoty ze niziutki jestem ale wystarczy przekuc to w zalete, albo jak ja to
@MarceloFerro - widziałem, że coś koło 30-tki po 30-tce. Powiem Ci tak, że ludzie w Twoim wieku z ttego pokolenia jeszcze nie są przesiąknięci takim #!$%@?. Ale młodsi? W moim wieku lub młodsi rocznikowo? No tu już trochę inaczej to wygląda.I tak w ogóle to bardzo rzadko widzę pary, gdzie facet jest wzrostu kobiety albo niższy. Zazwyczaj to jednak facet jest wyższy