Wpis z mikrobloga

Oglądam menela najnowszy gniot i nie wierze w to co słysze. Typ który jest ludzkim ścierwem bez grama honoru i moralności umaralnia i neguje wszystkich dookoła w tym swoich zwolenników (Pawla z Warszawy). Dodaje jednak #!$%@? teksty typu '' ja ciebie lubie ale'' , ''z całym szacunkiem do ciebie'' ''nie obraz się ale'' itd. Jaka gnida bez kitu mam nadzieje że go spotkam oczywiscie bić go nie zamierzam bo frajer poleci na trojeczke ale dosadnie powiem mu co o nim myśle. Juz mi podniósł cisnienie a mialem taki dobry humor
#kononowicz
  • 17
Z perspektywy charakteru on jest bardzo podobny do Krzyśka. Klepiesz go po plecach to wszystko jest okej ale jak tylko coś mu zarzucisz, choćby to było prawdą i robiłbyś to w dobrej wierze to od razu jesteś jego wrogiem. Tak właśnie było na wczorajszym lajcie potężnego mokotowianina i stąd jego stanowisko.
@ryba9: Menel 207 to dwulicowy cham bez empatii i który tylko patrzy jak naciągnąć ludzi na hajs. Nakręca filmiki o byle czym, aby tylko hajs z reklam się zgadzał i własną matkę by nawet nagrał jakby miał tylko dzięki temu zarobić na żubra. Paweł z Warszawy to była ostatnia osoba życzliwa dla Menela 207 i to co robi Meksyk to szczyt podłości. Ale co się dziwić jeżeli on całe życie żył
@ryba9: On nie ma ani grama instynktu samozachowawczego. Tak samo było z Vladem i kazdą jedną osobą mu przychylną. Jest wybitnie dwulicowy i dlatego w życiu jest w tym miejscu, w którym jest. Całe życie pił, a od wyroku z 207 kk ma zakaz sądowy i boi się odwieszenia zawiasów, stąd też pije znacznie mniej i po kryjomu. Mieszka w wieku 44 lat z matką, całe życie pracował na czarno za
@ryba9: Mnie to na swój sposób zaskakuje, bo spotkałem się w swoim życiu zarówno prywatnym, jak i zawodowym z wieloma dwulicowymi ludźmi. Ale oni wszyscy udawali, że np. mnie lubiąi szanują dla korzyści i kryli się z prawdziwym obliczem. A ten imbecyl każdorazowo jak ktoś wyciągnie do niego rękę to na drugi dzień publicznie taką osobę opluwa. Niebywałe jest to jak wiele osób klepie go po plecach i broni wszem i