Wpis z mikrobloga

@szebe: @Shqip: przyjemnosc wygrywać 40 meczów z rzędu? Uwierz mi ze gdybys robił 30-0 w LW to tez byłaby przyjemnosc, tylko ze tam nie grają niewidomi jak w sezonach online xD
  • Odpowiedz
@majzter: ta, w szczególności mecze o rangę. Jak Benek POTM z 5 metrów trafia w słupek i masz ich kilka w meczu a w następnym meczy wszystko wpada do siatki z takich samych sytuacji to co to kuzwa jest? BRRRAAAAAK UMIEJĘTNOŚCI?
  • Odpowiedz
@gosolution: tak, bo jakbyś nie trafił w słupek tylko w bramke to byłby gol przecie to proste jak budowa cepa. trzeba celować w brameczke a nie w słupki... a nawet obijanie obramowania bramki to rzecz normalna w realnej piłce. jak Messi z 10 metra trafi w słupek to też handicap?
  • Odpowiedz
@majzter: każdy doskonale wie, że coś takiego istnieje w różnych postaciach i że są mecze, które choćbyś się zesrał to i tak nie wygrasz, ale dalej porównuj do realnej piłki grę, która bazuje na matematycznych obliczeniach i statystykach xD
  • Odpowiedz
@szebe: Przecież ta gra jest takim #!$%@? ściekiem, że nawet sparing Realem Madryt na Ruch Chorzów nie może być przyjemnością. Klepanie godzinę piłki, bo szansa na dobre podanie dalej niż metr jest zerowa, piłka leci jakby kopał ją jakiś ułomny grający 1 raz w piłkę i debilny schemat biegu wzdłuż linii końcowej, podanie do środka i strzał, już wrzutki ze skrzydła i główki były miliard razy lepsze. Albo kręcenie się godzinę
  • Odpowiedz
@szebe: Ale wiesz że każdy ma takie mecze i jakbyś strzelił z bliska to by był gol. Pozdrawiam cieplutko handicap to tylko twoje urojenie
  • Odpowiedz
@majzter: Jesli masz swoja kopie fify i posiadasz ps4, to z checia z toba zagram i zobaczymy kto bedzie musial sie nauczyc grac

Zreszta czego ja wymagam od typa, ktory ciagle udziela sie pod tagami patostream i danielmagical ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szebe: nie mam czasu na takich leszczy jak ty gościu żeby marnować jakies 16 minut po to byś dostał 5-0 i się spłakał xD. to na jakich tagach się wypowiadam to moja sprawa, nie interere bo kociej mordy dostaniesz
  • Odpowiedz