Wpis z mikrobloga

Dzisiaj ruszył polski odpowiednik MyCanal u nas nazwany po prostu Oglądaj Canal+. Za 50 zł miesięcznie mamy dostęp do wszystkich kanałów filmowych z biblioteki Canal+ do tego HBO wraz HBO GO i Filmbox.
Jestem pod wrażeniem bo myślałem, że będzie dużo drożej i gdyby nie to, że mam HBO Go w ramach pakietu z UPC to pewnie bym wziął tą opcję.
Jest też opcja sportowa też za 50zł z Canal+ Sport i Eleven

https://www.canalplus.com/pl/

#vod #svod #filmy #seriale #upflix #canalplus #hbogo
kwmaster - Dzisiaj ruszył polski odpowiednik MyCanal u nas nazwany po prostu Oglądaj ...

źródło: comment_1589965621f4NIE0J39szz2L8MC3g5UY.jpg

Pobierz
  • 21
Chodzi mi o kanały tv żeby nie było reklam i pokazywania co chwila co będzie do oglądania wkrótce. Przynajmniej by program leciał od deski do deski bez przerw i dopiero reklamy.
@Alosa-kiev: No, ale to zależy od kanału tv. W ramach tego Canal+ przez internet masz możliwość oglądania wstecz do 14 dni wszystkich kanałów w ramach pakietów. Tam gdzie są filmy przerywane reklamami to najlepiej sobie zaradzić po prostu nagraniem ich na nagrywarkę wbudowaną w tv lub dekoder i obejrzeć je potem już bez reklam.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kwmaster: za 50 zł kanały filmowe to dobra cena, ale w kablówce też można dostać kilka miesięcy za darmo, a jak się chce jeszcze sport to wychodzi kolejne 50 zł. Pytanie jeszcze jak z jakością, bo jak oglądałem Canal Plus przez neta to tam max 720p. Ogólnie to mam dużo lepsza ofertę od UPC - tylko wiadomo - oferta terminowa.
@prnppp: Wiesz ja bym to brał (jeśli chodzi o filmowy) jako alternatywę dla analogicznego pakietu z playera, albo po prostu jako VOD, którego nigdy nie było bez umowy z C+.