Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zawsze chodzę do sklepu osiedlowego, gdzie sprzedaje mój ideał kobiecy- nie, nie ten który sobie wymarzyłem. To taka osoba, którą widzisz pierwszy raz i już wiesz, że to ta. Nie te których mijasz dziesiątki na chodnikach, które są pozornie idealne, z fajnym tyłkiem.

Do tego sklepu chodzę tylko po to żeby zobaczyć jej uroczy uśmiech i chwilę z nią pogadać o byle czym. Nie znałem jej z imienia i nazwiska, żeby ją wystalkować na FB. W końcu się udało.
Bardzo mnie to zabolało co zobaczyłem, zrobiłem sobie na nią nadzieję, a okazało się, że ma rocznego synka z jakimś gachem. Jestem w kropce, nie wiem co robić. Widzę, że jej się podobam, ona mi bardzo, ale to dziecko, ten konkubent ehh. W sumie to już nie wiem, czy robić sobie na nią nadzieję :( nie trzeba znać tej rodziny, żeby wiedzieć, że nie zarabiają kokosów. Ona pracuje w sklepie na kasie, a on jest robolem w jakimś januszexie. Sam nie jestem bogaczem, ale zdążyłem się już w życiu ustawić finansowo i boje się, że szuka sobie betabankomatu.
Bardzo mnie to boli. Musiałem to z siebie wyrzucić.
#smutnazaba

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec4dd4df5c87a77924b54f0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 54
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania wstrzymaj konie, stulejarzu.

To ciekawe jak bardzo puszczają wodze fantazji, gdy człowiek jest samotny. Wyobraziłeś sobie jej idealny obraz tylko na podstawie przelotnych kontaktów na linii kasjer-klient, nie znając jej naprawdę i teraz masz pretensje, że ona w rzeczywistości nie odpowiada twoim wyobrażeniom ¯_(ツ)_/¯
Przeżywasz dramaty w swojej głowie tylko dlatego, że jakaś kobieta była dla ciebie miła (bo taka jej rola jako kasjerki) i od razu wyobrażasz sobie wspólną
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 150
@AnonimoweMirkoWyznania: odstaw wykop. Nie, ona nie widzi w tobie betabankomatu, nic w tobie nie widzi bo ma faceta i dziecio i prawdopodobnie twoje istnienie jej nie interesuje w ogóle i jesteś tylko jednym z setek klientów. Uśmiecha się do ciebie bo jest miła i to jest jej praca. Naprawdę masz tupet żeby obrażać laskę o której nic nie wiesz poza kilkoma info wystalkowanych na fb.
  • Odpowiedz
NaćpanySzejk: @Zuler: Niestety tak właśnie jest. Brzydcy mężczyźni otrzymują tak mało atencji od kobiet, że wystarczy gdy jakaś uśmiechnie się, to od razu sobie wyobrażają, że ona na nich leci.

No ale nie ma się co dziwić, każdy (niezależnie od poziomu atrakcyjności) chce być pożądany i kochany.

Zaakceptował: Precypitat
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Pomijając wszystko inne, to zapamiętaj złotą zasadę.

Jeśli dziewczyna jest gotowa rzucić swojego partnera dla Ciebie, to nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty później był tym partnerem który jest rzucany. Dlatego nigdy nie zarywaj do zajętych dziewczyn. Jeśli zajęta dziewczyna da się wyrwać, to znak, że nie nadaje się ona do związku.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: serio? Wydaje Ci się że jej się podobasz bo uśmiecha się w sklepie? Może być miła najwzwyczajniej w swiecie. Zejdź chłopie na ziemie, znajdź sobie dziewczyne która nie ma dzieciaka i faceta, której się będziesz podobał, a nie "wydaje m isię"...
poza tym jesteś w kropce? Bo zauroczyles się w osobie której nie znnasz, widziałeś kilkanascie razy w sklepie i nie wiesz co masz robić? zostaiwe bez komentarza
  • Odpowiedz