Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zawsze chodzę do sklepu osiedlowego, gdzie sprzedaje mój ideał kobiecy- nie, nie ten który sobie wymarzyłem. To taka osoba, którą widzisz pierwszy raz i już wiesz, że to ta. Nie te których mijasz dziesiątki na chodnikach, które są pozornie idealne, z fajnym tyłkiem.

Do tego sklepu chodzę tylko po to żeby zobaczyć jej uroczy uśmiech i chwilę z nią pogadać o byle czym. Nie znałem jej z imienia i nazwiska, żeby ją wystalkować na FB. W końcu się udało.
Bardzo mnie to zabolało co zobaczyłem, zrobiłem sobie na nią nadzieję, a okazało się, że ma rocznego synka z jakimś gachem. Jestem w kropce, nie wiem co robić. Widzę, że jej się podobam, ona mi bardzo, ale to dziecko, ten konkubent ehh. W sumie to już nie wiem, czy robić sobie na nią nadzieję :( nie trzeba znać tej rodziny, żeby wiedzieć, że nie zarabiają kokosów. Ona pracuje w sklepie na kasie, a on jest robolem w jakimś januszexie. Sam nie jestem bogaczem, ale zdążyłem się już w życiu ustawić finansowo i boje się, że szuka sobie betabankomatu.
Bardzo mnie to boli. Musiałem to z siebie wyrzucić.
#smutnazaba

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec4dd4df5c87a77924b54f0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 54
@AnonimoweMirkoWyznania wstrzymaj konie, stulejarzu.

To ciekawe jak bardzo puszczają wodze fantazji, gdy człowiek jest samotny. Wyobraziłeś sobie jej idealny obraz tylko na podstawie przelotnych kontaktów na linii kasjer-klient, nie znając jej naprawdę i teraz masz pretensje, że ona w rzeczywistości nie odpowiada twoim wyobrażeniom ¯_(ツ)_/¯
Przeżywasz dramaty w swojej głowie tylko dlatego, że jakaś kobieta była dla ciebie miła (bo taka jej rola jako kasjerki) i od razu wyobrażasz sobie wspólną przyszłość.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 150
@AnonimoweMirkoWyznania: odstaw wykop. Nie, ona nie widzi w tobie betabankomatu, nic w tobie nie widzi bo ma faceta i dziecio i prawdopodobnie twoje istnienie jej nie interesuje w ogóle i jesteś tylko jednym z setek klientów. Uśmiecha się do ciebie bo jest miła i to jest jej praca. Naprawdę masz tupet żeby obrażać laskę o której nic nie wiesz poza kilkoma info wystalkowanych na fb.
@AnonimoweMirkoWyznania: serio? Wydaje Ci się że jej się podobasz bo uśmiecha się w sklepie? Może być miła najwzwyczajniej w swiecie. Zejdź chłopie na ziemie, znajdź sobie dziewczyne która nie ma dzieciaka i faceta, której się będziesz podobał, a nie "wydaje m isię"...
poza tym jesteś w kropce? Bo zauroczyles się w osobie której nie znnasz, widziałeś kilkanascie razy w sklepie i nie wiesz co masz robić? zostaiwe bez komentarza