Wpis z mikrobloga

@brachistochrona: Walle- https://www.youtube.com/watch?v=oEnR1-hJ0qM

Odnośnie Scream 3.1- według mnie i testów które czytałem/ oglądałem świeci dobrze, wybierałem między tym, a convoyem. Jak zacząłem czytać o jakichś modyfikacjach, daszkach z puszki itp. itd. to stwierdziłem, że spróbuję jednak ze Screamem. Convoy z całym niezbędnym osprzętem i ewentualnymi modyfikacjami wychodzi podobnie. Przy screamie nie potrzebuję dodatkowego grata w postaci ładowarki do aku, bo mogę ładować bezpośrednio przez usb.
@brachistochrona: wcale nie twierdzę, że nie. po prostu wybierałem między tymi dwoma, bo gdybym brał pod uwagę sto tysięcy różnych innych konkurencyjnych lampek, to pewnie do tej pory bym siedział i wybierał, a ten czas wolę spożytkować na kręcenie ;-)
@DejwiD: ale właśnie pytanie ile? Ja i tak jeżdżę z 2 lampkami, gdzie jedna jest rezerwowa. Jeżeli chodzi o tył, to nie chcę ryzykować, że będę miał problemy w nocy.
Mam np. xanes stl03, czyli chyba to samo co prox iris. Moja świeci 22,5 godz. w słabszym trybie migającym i to mi w zupełności wystarcza. Natomiast kupiłem też jako główną meroca mx2 i niestety świeci za krótko. Spodziewałem się wyników jak
@DejwiD: u mnie cebula mocna, więc jak będę coś brał, to bezpośrednio z chin ( ͡ ͜ʖ ͡)
poza tym co jakiś czas właśnie przeszukuję alie i skepy chińskie w poszukiwaniu ciekawych lampek. takie zboczenie( ͡° ͜ʖ ͡°)