Wpis z mikrobloga

tl;dr: zgadnijcie kto się właśnie przejechał 10 km przez #!$%@? interfejs paczkomatów inpostu xD

Własnie miałem iść spać kiedy nagle przypomniałem sobie, że mam do odebrania paczkę która jutro rano wraca do nadawcy. Zmęczony pojechałem do paczkomatu i tak jak robiłem przez ostatnie kilka tygodni - przykładam kod QR do skanera i liczę, że otworzy mi się skrzynka, chodzę i szukam bo długi paczkomat, a tu nic. Skanuję jeszcze raz i wywala taki błąd, nie zdążyłem doczytać do końca, więc skanuję jeszcze raz. Widzę, że wyświetla inny adres też lidl tylko ulica inna, no nic może się pomyliłem przy składaniu zamówienia, jadę pod wskazany adres. Na miejscu niespodzianka, paczka znajduję się w poprzedniej lokacji, więc wracam #!$%@?. Skanuje znowu i nic, skrytka się nie otwiera, już miałem jechać do domu i pisać reklamację że #!$%@?ł im się system, ale stwierdziłem że jeszcze się schylę, bo a nuż coś ważnego znajduję się powyżej niebieskiej kreski - częsci ekranu zasłoniętej przez osłonę ekranu. No wielkie było moje zdziwenie jak #!$%@? można coś takiego zaprojektować, nie pozdrawiam projektantów z inpostu (ʘʘ)

#inpost #paczkomaty #pocztapolska #heheszki #gownowpis
d.....x - tl;dr: zgadnijcie kto się właśnie przejechał 10 km przez #!$%@? interfejs p...

źródło: comment_1589929884R5rHkGyDzH2aJTx3aLq6PF.jpg

Pobierz
  • 10
stwierdziłem że jeszcze się schylę, bo a nuż coś ważnego znajduję się powyżej niebieskiej kreski - częsci ekranu zasłoniętej przez osłonę ekranu.


@demonox: no i to jest kluczowe, wybobrażam sobie taką sytuację tylko mogłeś wstawić właśnie zdjęcie z twojej perspektywy a nie osoby mającej metr dwadzieścia bo tak to ktoś popatrzy na post pobierznie i zobaczy zdjęcie z podkreślonym fragmentem który przeoczyłeś i pomyśli "no debil"

ten przycisk "otwórz" powinien być