Wpis z mikrobloga

wciągająca historia Tommy'ego jest wiernie odtworzona i rozszerzona – niektóre postacie, które w oryginale pojawiały się zaledwie przelotnie, teraz zostały zgłębione.


Jak myślicie wątki których postaci mogłyby zostać rozszerzone? Ja bym się na pewno nie obraził o jakieś krótkie misję/zadania poboczne zlecane przez Ralpha, Vincenzo, Luigiego. Fajnie byłoby też pograć Tomem poza misjami dla Dona Salieriego, dowiedzieć się czegoś więcej o jego życiu przed wstąpieniem do organizacji przestępczej i zobaczyć jak jego życie prywatne wyglądało po przemianie.

Mimo że uważam 1 za lepszą grę niż 2 (oczywiście biorąc pod uwagę lata powstania) to Tommiego polubiłem mniej niż bohatera drugiej części


#mafia #playstation #gry
  • 5
  • Odpowiedz
@Aer0: Lucasa było w sumie dużo tylko, że w zadaniach pobocznych. Żółtego Pete'a natomiast faktycznie było mało. Jest jeszcze opcja na Carlo, może tych informatorów i Salvatore? Sama faktycznie było mniej, ale dzięki temu pasowało to do końcówki gdzie był on tylko kolegą z pracy a Paulie przyjacielem.

@Tommy__: może pod określeniem "prawa ręka" kryje się coś więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wychodze_z_friendzone: Do tego jak wyglądało życie Tommiego przed przemianą ciężko będzie coś dodać, bo oryginalna wersja dość prosto nakreśliła jego historię - przeciętniak który nie szuka wrażeń, samotny, taksówkarz. Natomiast faktycznie dobrze by było dodać jakąś historię z życia prywatnego po wstąpieniu do organizacji, bo nawet wątek Sary pojawia się jedynie w formie kilku wspomnień.
@Aer0: Też myślę, że więcej Sama, bo bardzo mało o nim wiadomo jak na to,
  • Odpowiedz
@wychodze_z_friendzone: nie wiem jak możesz mówić, że bohatera z dwójki da się bardziej polubić niż z jedynki. Vito to ciota, która za jedyny cel obrała sobie zdobycie dóbr materialnych (lament do Joe kiedy Irlandczycy spalili mu chatę), nie rozumie, że jak się jest w oragnizacji to trzeba przestrzegać pewnych zasad (samowolny atak na chinatown, który zakończył się tragicznie), do tego kiedy na końcu gry Leo mówi, że "Joe wasn't part of
  • Odpowiedz