Wpis z mikrobloga

około 1200 pytań. Wiele z nich to te same pytania z innymi zdjęciami.
Moim zdaniem łatwe jest 15 może 20 dziwnych które trzeba zapamiętać.
Jest sporo stron udostępniających teorie poszukaj na tagu.
Ja się nauczyłem w tydzień czy dwa
  • Odpowiedz
@Podlaski_warmianin: @gawronfly: @gawronfly: warto dodać, że masa pytań jest taka sama, tylko zmienia się kontekst pytania, i gdy robisz sobie np. w aplikacji na telefonie, łatwo zaznaczyć złą odpowiedź, bo jesteś pewien, że to jest to samo pytanie. Jak idziesz na egzamin już do wordu, to tam czytaj każde pytanie w 100% dokładnie, bo łatwo się na czymś takim wyłożyć.
  • Odpowiedz
@Podlaski_warmianin: Zdawałem ostatnio teorię i uczyłem się przy użyciu tych testów: http://prawko.pl/
Czy dużo nauki? To zależy, jeśli jeździsz samochodem, to w sumie musisz tylko odświeżyć sobie niektóre informacje + nauczyć się pytań specjalistycznych i typowych dla kategorii A, np. dotyczących holowania motocykla albo tego, gdzie i kiedy można przewozić pijanego pasażera :D.
Zrobiłem 90 testów, przeglądałem wykłady dostępne na tym portalu i zdałem teorię bez problemu. Całość mojego egzaminu trwała
  • Odpowiedz
@Podlaski_warmianin: Ostatnio zdawałem, na dwa dni przed wykupiłem dostęp do testów grupa image trochę porozwiazywalem i w wordzie 72/74. Tak jak ktoś tam wyżej powiedział jest tylko garstka pytań które trzeba po prostu wykuć
  • Odpowiedz