Wpis z mikrobloga

@L3gion: Serio typie? Przecież mam te jedzenie i siedzę cały czas w domu i #!$%@? wyszedłem tylko RAZ uzupełnic zapasy, a Ty pewnie wychodziłaś już z 40x i stałeś po 2 godziny w kolejce, a ja jeszcze mogę 3 miesiące siedzieć na tym co zostało, a mam zamiar nie wychodzić jeszcze długo, jak zasugerował Pan minister zdrowia Szumowski, a Ty sobie wychodź, bo poluzowali i zdychaj haha
a Ty pewnie wychodziłaś już z 40x i stałeś po 2 godziny w kolejce, a ja jeszcze mogę 3 miesiące siedzieć na tym co zostało,


@KrzysztofMarkowicz: Wychodziłem raz na tydzień po świeże rzeczy xD

a mam zamiar nie wychodzić jeszcze długo, jak zasugerował Pan minister zdrowia Szumowski


A sobie nie wychodź, nie zapomnij o masce gazowej przed wyjściem na 5 minutowy spacer podczas tej P O T Ę Ż N E
Ty marnujesz czas w kolejkach w sklepie, a ja kupuję dany produkt na zapas i starcza mi na kilka miesięcy.


@Jutuberiano: ja też kupuję rzeczy na zapas ale o ile nie chcesz #!$%@?ć non stop ryżu/kaszy/jedzenia z paczek/słoików/mrożonek to inaczej się nie da. Świeżych warzyw, owoców, wyrobów mięsnych, serów, serków, ryb nie kupisz na 3 miesiące do przodu. Dużo produktów po rozmrożeniu jest też zwyczajnie niedobrych.
@L3gion: Nie kupowałem zapasu papieru ale ta sytuacja nauczyła mnie zakupy robić rzadziej i mieć zapas na dłuższy czas. Dzięki temu wydaje mniej na śmieciowe jedzenie (wychodzisz do sklepu po pomidorka, wracasz z pomidorkiem, colą i chipsami), oszczędzam czas, dojazdy itd Nie mówiąc o kolejkach podczas największych obostrzeń.
Jeden z pozytywów kwarantanny, obok upraszczania życia.

Ale piwniczak i tak mnie opluje bo jestem hehe prepersem bo kupiłem zapas jedzenia na 2-3
Ale piwniczak i tak mnie opluje bo jestem hehe prepersem bo kupiłem zapas jedzenia na 2-3 tygodnie beka, przeciez mame przynosi kotleta codziennie..


@nicspecjalnego: Typie, ja się głównie śmieje z ludzi co wieścili zagładę, zamknięte sklepy i zdychających ludzi z głodu bo nie zrobili zapasu na miesiąc. To przez nich były kolejki i braki towarów. Ty jesteś logicznie myślącym człowiekiem a nie prepersem z całym pokojem srajtaśmy żywiącym się słoikami.
@L3gion: Tacy ludzie jak Ty gdyby nie dostali obostrzeń to by zmarli w pierwszy dzień, pandemii, teraz się śmiejesz, ale patrz co się w stanach dzieje czy sąsiednich Niemczech, możesz podziękować Panu Ministrowi Szumowskiemu i Prezydentowi Dudzie, że Ci uratowali życie. Typowy niewdzięczny POlski folksdojcz.