Wpis z mikrobloga

Brawo @Sierzant_Bagieta, na waszej jakże otwartej grupie zbanowaliście mnie mimo że nie złamałem żadnego punktu regulaminu? Rozumiem że wstawiania materiałów które nie stawiały policji w korzystnym świetle trzeba było mnie uciszyć? Spoko, brawa dla was panowie. Nie dalej jak kilka dni temu jeden z twoich moderatorów zapewniał że nikt nie bedzie kasował nieprzychylnych komentarzy :) Jeżeli chcesz mi podać konkretne powody, to z chęcią na PW podam Ci swoje dane, a Ty wrzucisz tu wszystkim screeny komentarzy którymi zasłużyłem sobie na bana :) #gorzkiezale
  • 21
  • Odpowiedz
@Sierzant_Bagieta: To prawda? Tak bardzo narzekałeś niedawno, że te wszystkie lata budowania wizerunku poszły na marne, a teraz takie coś? Serio, zmieńcie nazwę na milicja, bardziej do was pasuje, bo jeśli to prawda to hipokryzja lvl milion. Kiedy legalne pałowanie obywateli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Primo-Levi: Nie no bez przesady, zdecydowana większość kontentu była naprawdę spoko. Problem się zaczął wraz z wirusem i wzmożonymi interwencjami w policji. I tu był pierwszy zgrzyt kiedy oświadczył że nie będzie komentował tego co na bieżąco, bo jego film mógłby wpłynąć na ewentualne toczone postępowanie itp. Tylko że jak kilka miesięcy wcześniej były "gorące" interwencje to nie przeszkadzało robić materiałów. Tylko wtedy to raczej interwencje były zasadne a policja "ta
  • Odpowiedz
@Rey5225: jak to rudy ujął " nie wolno srać do włąsnego gniazda ". Typ ma przeorany łeb, jest zwykłym psem uważającym się za wielkiego pana i ma cię w dupie. Zwykły krawężnik co mu odbiło.
  • Odpowiedz