Wpis z mikrobloga

@Phyrexia: obstawiam, że przestaje ich być stać na utrzymanie auta a szkoda im sprzedać. Jak mieszkałem w centrum Wrocławia facet trzymał pod blokiem na chodniku Citroena Xm na prawdę świetnym stanie. Auto zaczęło zarastać mchem i gnić po roku. Kiedy zaczęła się tym interesować SM ... wynajął jakiegoś chłopaczka do umycia samochodu pod blokiem, zarejestrował i ubezpieczył - ale wtedy była jakaś akcja z nagonką na złomy. Nie mam pojęcia
  • Odpowiedz
@DerMirker: Kolego, a może ta osoba przez korona wirusa ma problemu. Ja bym się wstrzymał ze zgłaszaniem pojazdów jeszcze przez 2 miesiace.

Dodam że przed koronawiusem tam codziennie chodziłem i nie widziałem tego wraku.
  • Odpowiedz
@DerMirker: A jak wzdłuż ulicy kocmyrzowskiej? Tej w sensie od ronda kocmyrzowskiego do przystanku teatr ludowy. Tam po prawej stronie wzdłuż jezdni na parkingu tez można było spotkać pare takich purchli ( _)
  • Odpowiedz
@skarbnik_: Dzień dobry, chciałbym zgłosić auto, które wygląda na nieużywane od lat, zarasta mchem, itp. Stoi przy ulicy x, model y, tabice z. Następnie czekasz kilka tygodni na efekt. Jeśli jesteś w Warszawie to wtedy korzystasz z apki 19115, bo jest wygodniejsza i dostaniesz odpowiedź z decyzją.

@szkari: Jeśli teren nieogrodzony to zerknij czy korek od wlewu nie oberwany lub czy się z niego nie leje. Wtedy będą
  • Odpowiedz