Wpis z mikrobloga

Fascynuje mnie ten wasz cały #blackpill i #przegryw. Serio.
Wrzucacie foty skrajnie nieatrakcyjnych mężczyzn w zestawieniu z chadami i wielkie odkrycie że atrakcyjna kobieta wybierze tego chada.
Tak wygląd ma znaczenie zwłaszcza w czasach tindera i portali społecznościowych. Trudno się przekonać do człowieka kiedy jest skrajnie nieatrakcyjny, bo pierwsze wrażenie się liczy.
Ale zwróćcie też uwagę na to że kobiety to nie tylko płudne Julki z instagrama, które polecą na chada. Każdy orze jak może i wybiera partnera mniej więcej na swoim poziomie atrakcyjności.
Problemem skrajnie nieatrakcyjnych osób (Nie tylko facetów) jest to że powinni wybierać wśród równie mało atrakcyjnych fizycznie osobników płci przeciwnej. No a czy Wy tak robicie sami uważając się za mało atrakcyjnych? Plusujecie w gorące te płodne Julki i podniecacie się modelkami z instagrama.

To jest toksyczne jak cholera jak czytam te założenia blackpill. Mizoginia totalna.
Spróbujcie wyjść z piwnicy, bo myślę że dla większości z Was czasy gimnazjum gdy byliście dręczeni przez bardziej dynamicznych Oskarów już dawno minęły. Jasne że to zostawia ślad na psychice, też byłam dręczona i mam fobię społeczną, ale ludzie nad sobą trzeba pracować. Macie trudniej, być może, nie wszystko w życiu jest zawsze proste, może Wam przypadł level hard w grze zwanej życiem.
Ale życie macie jedno i nie marnujcie go na ten cały blackpill, zejdźcie na ziemię. Na początek polecam terapię albo/i leki, zmianę sposobu myślenia o sobie i o świecie.
Świat nie jest sprawiedliwy i bozia nie obdzieliła wszystkim po równo.
A swoją drogą jeśli dla Was szczytem marzeń jest kwadratowa szczęka i 180 cm wzrostu tylko po to żeby obracać Julki w dyskotece to może właśnie to jest Wasz podstawowy problem. Podejście do kobiet.
W sumie nie wiem po co to piszę na portalu ze śmiesznymi obrazkami, może nawet z pewną dozą sympatii a i tak zostanę zlinczowana znając życie.
  • 22
@PeknietaMorda gdzie niby mowa że wygląd ma minimalne znaczenie i liczy się charakter? Liczy się i to i to.

Ale jak ktoś tutaj napisał "A po hui komu brzydka?" No to faktycznie nie dobierajcie się w pary w ogóle, tylko nie jęczcie potem jak to źle samemu i że żadna Was nie chce.
@Flutter_M_Shydale widzisz, a moim zdaniem można zakochać się w kimś przeciętnym bez tego całego efektu "wow". Jasne że jest to trudniejsze ale nie niemożliwe. Można krytycznie ocenić kogoś 5/10 A mimo to szczerze coś poczuć do tej osoby.
W życiu podobali mi się różni faceci, nie wszyscy w przedziale 7-10/10.
@madeleine1990: Blackpill nie zakłada, że nie ma sensu sie rozwijać i kobietom podobają się tylko Chady.

Blackpill przede wszystkim mówi, że charakter liczy się dopiero od pewnego pułapu - ujmijmy tutaj, że jest to 5/10. Poniżej nie masz szans przebicia.

Blackpill mówi: jest cieżko, znasz zasady, jak chcesz, to maxuj siebie - ale właśnie, przede wszystkim dla siebie. Na kobiety przyjdzie czas, a może nie.

Blackpill powinien być przyswojony w jak
@laxmanCR7 wreszcie jakiś wpis na poziomie. Ok może nie do końca kumam ten cały wasz blackpill, przyswoiłam to co było na Wikipedii i wydawało mi się to mega toksyczne.
A z tym 5/10 to racja ale wydaje mi się że prawie każdy dbając o siebie jest w stanie osiągnąć ten pułap. Jasne że są skrajności ale nie uwierzę że wszyscy na tym tagu wyglądają jakby mięli wrodzone wady genetyczne.
@madeleine1990: Zgadzam się, "nasze tagi" czy środowisko bywa toksyczne, z tym trzeba walczyć. Sprzeciwiam się czystej nienawisci wobec kobiet i np. pisania tego cholernego wyrazu "p0lka". Sam staram się ograniczyć jedynie do pobłażliwości i może czasem ironii względem płci przeciwnej:)

Te toksyczne wpisy są zrozumiałe, jeśli weźmie się pod uwagę, że pisze je jakiś młody gość pod wpływem emocji, pierwszych rozczarowań - chcę wierzyć w to, że wczesniej czy później wszyscy
A swoją drogą jeśli dla Was szczytem marzeń jest kwadratowa szczęka i 180 cm wzrostu


@madeleine1990: 180 cm to wg wykopu karzeł, 190 minimum musi być

nierealne bo sami chcielibyście Julkę 10/10 będąc np 4/10.

wrzucanie wszystkich do jednego worka, sam jestem 4/10 i taka 5/10 byłaby w sam raz, tyle że pomarzyć można.
@laxmanCR7: Problem w tym ze niektóre części blackpillu-na przykład dotyczące heightismu mówią o tym ze niscy są dyskryminowani w każdym aspekcie życia. Wiec to nie jest takie proste żeby zaakceptować to ze żadna kobieta cie nie zechce ale to ze będziesz traktowany przez wszystkich gorzej niż inni.