Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #bekazpisu

Nie dość, że Trzaskowski zaczął bardzo mocno i konkretnie - czym mnie uspokoił (byłem team #radekmusisz), to jeszcze w dodatku nieudacznicy z PiSu tylko zachęcą ludzi do głosowania na niego takimi nędznymi zagrywkami.

To samo ze szczujnią z TVP - na 2 miliardy póki co nie będę nic mówił, bo właśnie idą na kampanię Trzaskowskiego, który gładko wyjaśnia tych kretynów przy każdej okazji xD

Bardzo duży powiew świeżości po kandydaturze MKB.

Aż mi się nie chce wierzyć, że to w ogóle realne, aby Polska miała prawdziwie progresywnego światopoglądowo prezydenta, ale jeżeli na Nowogrodzkiej dalej będą się tak podkładać, to jest to bardzo możliwy scenariusz. #polityka
Tywin_Lannister - #neuropa #4konserwy #bekazpisu 

Nie dość, że Trzaskowski zaczął ba...

źródło: comment_1589819997pqOTSJvirwmdPlTAbNJLpx.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tywin_Lannister: spokojnie matole :) Pamiętam doskonale jak rządziło SLD i jak matka przynosiła 700 PLN pensji i jak ojciec musiał tyrać TIrami na Litwę na dwa tygodnie... Wpieprzaliśmy chleb ze smalcem a matka ze łzami w oczach z w--------a mówiła, że to takie dobre i tata zaraz wróci. Oszczańcu.
  • Odpowiedz
@Heavenhell: Czytaj ze zrozumieniem. Na PO zagłosowałem tylko w 2007 roku (chodziłeś chociaż do podstawówki wtedy, czy może nawet cie na swiecie nie bylo), na Pis mozna powiedziec ze tez tylko raz na Dude 5 lat temu. No ale niestety to co Pis obecnie o--------a skutecznie odbiera mi smak zycia ze zaglosuje na Trzaskowskiego, bo moim zdaniem jest mocna siłą zeby przeciwstawić się totalitarnym zapędom pisowcow ktorzy demontuja nam panstwo
  • Odpowiedz
@Jomahajomaso: bo nie jesteśmy ani Ukrainą ani Białorusią, poprzednie ugrupowania wypinały dupę przed EU, wycigągnęliśmy ile się dało i zostaliśmy zrównani. Każdy jeden biedak dalej będzie biedakiem, czy było to za PO, czy to za Pisiorów. Większość pamięta jak j----o się koalicję pisiorów z giertychem - bo k---a nie byli pro-EU. Kasę brać chcieli, brali. PO zaczynało budować, Pis chwalił się wybudowanymi, ale to nadal jest to samo bagno, bo
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Widocznie miałeś w rodzinie kogoś wyżej usytowanego, zazdroszczę, szczerze :) Za komuny i po komunie mój dziadek był masarzem, pamiętam święta i pamiętam jego wędliny i kiełbasy. Z opowieści ojca wiem, że niewielu miało taką możliwość, jak mój ojciec, by kosztować swojskich wyrobów.
Ps. jesteś trolem-lamusem :) Widocznie dalej masz ciepełko od mamusiowej podusi, oszczańcu :) :) Nie pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
@loczyn: z której strony zmniejszanie przepustowości ulic na wniosek terroaktywistów ma pozytywny wpływ na ruch?
Dopiero co na grochowskiej ktoś roz@&ł przystanek mimo zwężenia na wniosek aktywistów a ci znowu płaczą, że ulica to ‚autostrada’. Terroaktywiści nie rozumieją, że idioty w samochodzie nie zatrzyma/spowolni zwężenie tak jak debila na rowerze nie zatrzyma brak ścieżki rowerowej. W obu grupach są idioci, aktywiści walczą ze wszystkimi kierowcami.
  • Odpowiedz
@Heavenhell: urzekająca historia, zaraz się rozpłaczę.

Poza tym zabawne, że moja wysoko usytuowana w hierarchii Sorosa rodzina Illuminatów wychowała mnie na tyle, że ani razu cię nie obraziłem, a twoja chlip chlip suchy chlebek, pleśń to się zdrapie wychowała cię tak, że rzuciłeś już w moim kierunku 5 inwektyw xD
  • Odpowiedz
@nie_programista_20k: zaczynałem liceum! :)

Czytaj ze zrozumieniem. Na PO zagłosowałem tylko w 2007 roku (chodziłeś chociaż do podstawówki wtedy, czy może nawet cie na swiecie nie bylo), na Pis mozna powiedziec ze tez tylko raz na Dude 5 lat temu. No ale niestety to co Pis obecnie o--------a skutecznie odbiera mi smak zycia ze zaglosuje na Trzaskowskiego, bo moim zdaniem jest mocna siłą zeby przeciwstawić się totalitarnym zapędom pisowcow ktorzy
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Ja p------ę, najlepszy kandydat jakiego jest w stanie wystawić opozycja, to gość, który w---------ł milion złotych na "strefę relaksu" składającą się z kilku palet rzuconych na asfalcie. I jak w tym kraju ma być k---a dobrze?
  • Odpowiedz
ale głosuje na każdego przeciwnika Dudy


@NickciN: ja niestety mam w ewrntualnej drugiej turzr dylemat bo nie chce żeby moim miastem - Warszawą rzadzila jakas pisowska marionetka. K---a czemu musieli wybrac akurat go
  • Odpowiedz