Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@bbbbbbbb: @PomocnikBob: Kononowicz chyba nie ma rodziny, więc gmina przejmie nieruchomość. Jeśli będą chcieli coś z nią zrobić to będą eksmitować Majora, ale muszą mu znaleźć lokal zastępczy. Major raczej na pewno nie da rady drewnianego domku zasiedzieć, więc nigdy nie będzie dla jego. Konon może jeszcze sporządzić testament i Major go odziedziczy. No ale wiadomix, że to mało realne.
@PositiveRate: Ciekawe jak z tym lokalem zastępczym, jesli by tak było to Major spadłby na 4 łapy z opłatami generalnie i miejscem na ćpanie. Zrobiłby melinę z domu i się tam pewnie zaćpał, ale miałby 4 kąty dla siebie.
@bbbbbbbb: Prawnie Major nic nie dostanie, o ile Knur nie sporządził po akcie miłosnym testamentu. Natomiast w praktyce to może trwać latami, zanim się sytuacja prawna wyjaśni.

Mój znajomy odziedziczył po ciotce domek i był jedynym spadkobiercą i przed jej śmiercią poszli razem do notariusza, sprawa ciągnęła się 3 lata.

Więc bardzo możliwe, że Gmin odziedziczy drewniany domek razem z trupem Suchodolskiego zaćpanego na amen ( ͡° ͜ʖ ͡
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bbbbbbbb: Konon może nie zrozumieć, że domek będzie dla Majora dopiero po jego śmierci. Zresztą Major jest teraz bandycki morderczy, więc Konon może nawet tego nie chcieć. Jeszcze z 3 lata temu to może by przeszło.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PositiveRate: Ciekawe jak z tym lokalem zastępczym, jesli by tak było to Major spadłby na 4 łapy z opłatami generalnie i miejscem na ćpanie. Zrobiłby melinę z domu i się tam pewnie zaćpał, ale miałby 4 kąty dla siebie.


@Qrwencjusz: Nie wiem jakie są lokale w Białym. Może to być nawet ocieplany kontener. Trudno mi powiedzieć.
@PositiveRate: Tak na prawde nie wiadomo co bedzie z domkiem drewnianym bo nie wiadomo ile knur ma długów ale mi się wydaje że dług spłacony knur jest czysty od wielu miesięcy nie słyszałem nic o jakimś komorniku majora miejsce jest na szkolnej wiec paweł i sradek zrobia wszystko by major tam mieszkał a nawet jak dług nie jest spłacony to będą szukac knura rodziny by zrzekli się majątku lub go przejeli
@PositiveRate: Kontener czy nie, j00r spadnie na cztery łapy bo będzie miał dach nad głową.
@piSSowiec39: Ale również Jarek przestanie się liczyć, bo jego content oparty jest na Szkolnej, on bez niej nie istnieje.
Nie pisz bredni że tak nie jest, tylko przypomnij sobie co było rok temu gdy była kosa która trwała ponad rok, 207 z lajtów dostawał grosze i to mimo że gadał o Szkolnej, bez gadania o