Wpis z mikrobloga

Ogółem jestem zapisana w następnym tygodniu na konsultacje u profesorka w sprawie przeszczepu tłuszczu i zrobienia cyców. Z jednej strony się cieszę, że tak szybko z drugiej stracham, bo nie lubię się rozbierać i pokazywać profesorkom moje wybrakowane ciało. Nie chce żeby się śmiali tymbardziej że tych doktorków znam z telewizji z programów o operacjach plastycznych. Niech mnie szlak trafi.

#przegryw ##!$%@? #rozowepaski
  • 52
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: Cyce robione tłuszczem za najbardziej naturalne, ale dość się tkanka wchłania z czasem, też kiedyś myślałam ale stwierdziłam, że mi do figury bardziej pasują takie jakie mam, z jakiego rozmiaru do jakiego robisz?
  • Odpowiedz
@Thachi: Ale kolego, masz rację jeśli chodzi o cycki robione sylikonami, tam jest różnica w dotyku, w przypadku tych robionych tłuszczem różnicy nie ma żadnej bo wszczepiasz to co się już w tym cycku oprócz gruczołów znajduje, więc różnicy nie ma.

W sumie w metodzie wypełniania cyca woreczkiem z żelem, solą fizjologiczną i umieszczeniem implantu pod cyckiem całkowicie też różnica jest prawie nie do wykrycia.
  • Odpowiedz