Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio zaczalem podbijać do nieco starszych kobiet (30+). i powiem Wam chłopaki, że one są dużo lepsze niż dziewczyny -naście i -dzieścia. Przede wszystkim nie mają wymagań z kosmosu, nie szukają księcia z bajki, nie księżniczkują. Są w tym przedziale wiekowym singielki, nawet całkiem sporo. A co do urody, w moim odczuciu bardziej o siebie dbają. Wiek to nie zawsze = uroda. Jak kobieta jest ładna to z wiekiem to tak szybko nie znika. Znam sporo roszczeniowych młodych paszteciar, którym wydaje się, że im wszystko wolno, a mężczyzn traktują jak śmieci. Powinniśmy pokazać tym gówniarom, gdzie raki zimują. Jakby nie otrzymywały tyle atancji to nie byłyby aż tak roszczeniowe. Teraz średniaczki marzą o chadach, podczas gdy śliczne i zadbane 30+ nie mają takich wymagań i potrafią same się utrzymać. Dla mnie to prawdziwe kobiety z klasą. Żałuję że marnowałem czas na młodsze i moje rówieśniczki. Tyle upokorzeń, pajacowania i wszystko na nic. Tylko po to żeby jakaś młoda średniaczka łaskawie na mnie spojrzała. Mocno mi to zryło psychikę. Teraz wiem że żyję. :)
#logikarozowychpaskow #blackpill #przegryw #zwiazki #p0lka #k0bieta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec289c2f5c87a77924b5164
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 28
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wiesz dlaczego tak jest? Bo mając naście, dziesiąt lat już się wyskakały po #!$%@? i przez to, że były księżniczkami nikt ich nie chciał. Jednak natury nie oszukasz, a nie chcą zostać same, więc spuszczają z tonu wiedząc, że w życiu i tak już się wybawiły.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem gdzie ty znajdujesz te kobiety, ale one zazwyczaj mają już bagaż emocjonalny po nieudanych związkach co szybko wychodzi, część ma silne parcie żeby po pół roku się żenić, a po kolejnych dwóch tygodniach decydować się na dziecko

jak piszesz, że nie chcesz rówieśniczek to podejrzewam, że samemu będąc młodszym nie trafiasz na takie typowe 30+ tylko raczej na tzw. coguary co jest dopiero specyficznym typem kobiet, generalnie w
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Czuję lekki zapach zarzutki ale mimo to muszę się zgodzić, że różowa lvl 30 jest dużo lepsza niż dzisiejsze księżniczki lvl 18, 20 czy 25.
Uprzedzam, że opinia poniżej generalizuje i oczywiście są wyjątki w obie strony.

Przede wszystkim nie mają wymagań z kosmosu, nie szukają księcia z bajki, nie księżniczkują


Pełna zgoda. Statystyczna rózowa lvl 22 żyje złudzeniem, że jednak jej 10/10 w końcu pojawi się na tinderze albo
  • Odpowiedz
jak piszesz, że nie chcesz rówieśniczek to podejrzewam, że samemu będąc młodszym nie trafiasz na takie typowe 30+ tylko raczej na tzw. coguary co jest dopiero specyficznym typem kobiet, generalnie w młodszym wieku odradzałbym takie zabawy, chyba, że sprawa jest jasna, że chodzi o sam ONS


@steppenwolf90: co to są COGUARY?
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: https://www.urbandictionary.com/define.php?term=Cougar&page=18

A term originating from the adult film industry. The term is intended to differentiate between an older woman who has sexual relations with younger men who are not mothers from those who do have children, aka M.I.L.F.s. To put it simply, the terms are not interchangeable, an older woman can be one or the other, but not both. In other words, a woman of the appropriate age can either
  • Odpowiedz
co to są COGUARY?


@girlsjustwannahavefun: taki stereotypowy coguar to kobieta po 40-stce, która chodzi do klubów nocnych dla studentów, ubiera się w wyzywający sposób i dowartościowuje się tym, że zalicza 20-paro letnich chłopaków, dużo takich kobiet nie ma, ale często w klubie widać taką jedną lub dwie wałęsające się po parkiecie
  • Odpowiedz