Wpis z mikrobloga

@NewBlueSky: jak Annie wchodzić w Ciebie jak grasz Ashe to złe pozycjonowanie masz + słabo kaitujesz z w.
Najprościej mówiąc. Lepiej abyś zadał dmg 10 sek później, niż zginął nie zadając go wogole.
Na champy jak Annie trzeba grać wokół jej cd lub próbując ją burstowac, bo ten champion nie ma escspu.
@friboo: ale smieszne, bo to ADC hahahha

Co przyszy takie same ameby jak te moje silverki? XD

Zapomnialem napisac ze jestem tutaj jako smurf tak w zasadzie. Po prostu to jest tak, ze wygrywam linie, robie staty tylko 5/0/5 w early. Dowalam dwa smoki, a później licze, że team nie #!$%@? gry, bo nie chce sie posluchać xD
@Niicooooo: tu nie ma co kitować xD np pinguje teamowi ze idziemy Heralda o wygranej walce, to oni gdzies po calej mapie lataja, Annie po respie leci prosto z bazy na mnie i mnie ubija, w tym czasie moj team zrobił dwa kółka wkoło SR i #!$%@? zrobił.

W pierwszej grze było jeszcze śmieszniej, bo grałem na Annie + Malph. Nawet kilka razy ominąłem ich ulty bo nie jestem debilem ale
@TenTypZez: nie wiem czy grales kiedys adc/supkiem ale to takie postacie ktore zaleza od teamu.

3 gra ashe. support poszedl afk na 10 minut. gralo mi sie zajebiscie 1vs2 wiadomo tracilem troche farmy and jungler mi pomagał. Reconnected. Typiarz zacyna mnie trollowac bo mu napisalem ze ma nie pushowac xD
@NewBlueSky: Ale to jest gra zespołowa, w której sterowac możesz tylko swoją postacią. Ostatecznie jedyną osobą, która ma wpływ na twój ranking jesteś ty, a resztę musisz traktować jako czynniki niezależne od ciebie. Z resztą zwykle osoby które narzekają na team wcale nie sa takie dobre, jak im się wydaje. A dobre statsy niekoniecznie przekładają się na sukces drużyny ;p