Wpis z mikrobloga

Dlaczego przegrywy to przegrywy? bo nie zaznali milosci w czasach nastoletnich w ktorych jedynym obowiazkiem bylo wrocenie ze szoly

Milosc nastoletnia to wazny etap poniewaz jestes darzony uczuciem bez wzgledu na stan mateiralny czy osaigneicia tylko za to kim jestes - pierwsze pocalunki trzymanie za reke inicjacja seksualna oraz pierwsze zlamane serce - w wikeu 20-30 to bardziej obopólna wymiana korzysci oraz wlacza sie red_alert w glowie kobiety jak powiesz ze wczeniej nic nie bylo... nie znam kolesi co nie dymyli w gim-szkole sredneije a teraz maja dupy na peczki

Milosc nastolenia i ta po 20 nie sa takei same - to tak jakby porownac milosc do psa z uprzejmoscia kelnera ktory ma placone

Widze sa mylone pojecia typu beciak itp a swoja droga jakby nawet teraz sie odezwala kobieta to taki przegryw raczej by sie cieszyl ze kogos ma bo ciezko znalezc zeby to kobieta sie odezwala BO NIE PISZE PIERWSZA\ ZASKOCZ MNIE ... kobiety moga przebierac czy traktowac facetow jako zapasowych a raczej nie maja odwagi powiedzeic im o tym @PyraPrzeznaczenia

Mam wrazenie ze gdyby 80% przegrywow zaznalo milosci od dziewcyzny w czasach szkoly sredniej czy gimnazjum nie byloby takiego szumu ponadto maja kompleksy bo partnerka uczy ich seksu i kiedy oni budowali swoja pozycje zeby chociaz w przyszlosci lepiej wygladac, miec wyksztalcnie czy cokolwiek to ona miala kogos a spoleczenstwo uczylo ze kobiete trzeba kwaitkiem itp

Nie mowie ze to zle ze miala kogos ale zeby smiac sie z kogos kto nie mial wplywu na swoj wyglad ew pracowal nad tym i jest troceh zawiedziony ze partnerka nie czekala na niego a jakby sie poznali wczesniej to by go nie chciala

Ponadto ma prawo wymagac dziewicy jezeli sam nikogo nie mial a czesto jest tak ze to kobieta ma wiekszy przebieg niz facet - facet musi sie postarac zeby miec kobiete a kobieta wystarczy ze sie wypnie to zaraz sie ktos znajdzie...

Zeby zlamac faceta wystarczy ze kobieta bedzie mu cisnac ze nikogo nie mial i jest lamusem w lozku - to wchodzi na glowe wraz z presja spoleczenstwa bo od faceta sie wymaga tylko...

Z drugiej storny kobiety sie obrazaja na slowo gruba przy czym faceta wymagani to tylko to zeby nie bya gruba
Kobieta ma podejscie ze trzeba ja akceptowac taka jaka jest a faceci w 80% musza sie zmienic by kogos poznac

bardzo plytko odbita pileczka w komentarzach oraz wysmianie facetow na glownej - oczywiscie przez rozowa - braklo tylko zartow o malych penisach swoja droga..

https://www.wykop.pl/wpis/49496621/%CA%96-heheszki-memy-bekazprzegrywow-logikarozowychpas/

@Kowixx
#logikarozowychpaskow #przegryw #zalesie #gownowpis
elofrytki - Dlaczego przegrywy to przegrywy? bo nie zaznali milosci w czasach nastole...

źródło: comment_1589795672LcMRkoabFMebfZm4FXaJcT.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
lol ja też nie zaznałam miłości w czasach nastoletnich, teraz tylko beciaka szukać bo fajne chłopaki zagarnięte przez harpie


@dupa_karuzela: przyznaj się że beciak to 90% facetów, inaczej w 5 minut męża byś znalazła na tinderze ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: to pytanie co robilas bo z tego co zaobserwowalem albo dzieczyna w wieku nastoeltnim nie chciala albo miala cos z garem ze nikogo nie miala
watpie zebys kolo sb nie miala chociaz 3-5 facetow ktorzy latali bo napisalas ze smutno ci dzisiaj

Facet wysatrczy ze jest niski i ma zakola i jest aseksualny
kobiety nawet nie chca przybywac w pomieszczeniu z facetami ponizej 5/10 czuja sie jak w pociagu pelnym meneli
faceta odrzuca jka kobieta ma dziecko czy zdradza a i tak znajdzie sie typ ktoremu to
elofrytki - @dupa_karuzela: to pytanie co robilas bo z tego co zaobserwowalem albo dz...

źródło: comment_15897971201dA2rTWmtHnwKsflIg2mZa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: nie ma byrdzkcich kobiet xD jezlei nie masz dziecka nie jestes gruba no to xD musisz miec leb #!$%@?
pic or didnt happen Xd

mam nadzeiej ze rubensowi faceci tez sie tb podobaja i tak samo ich mierzsyz
  • Odpowiedz
@elofrytki: "Kobieta ma podejscie ze trzeba ja akceptowac taka jaka jest a faceci w 80% musza sie zmienic by kogos poznac" - no właśnie. Dobrze powiedziane.

Kobieta ucząca mnie, 23 letniego prawiczka, seksu - straszne upokorzenie. Raczej nie mógłbym z nią być po czymś takim. A właśnie to mnie na 80% czeka!
  • Odpowiedz
@Medyc prawda? XD przecież to jakieś urojenia, to nawet nie stało koło prawdy
jak was boli dupa, że ktoś rozmawia z więcej niż jedną osobą, a wy nie macie do kogo otworzyć gęby, to ja nic na to nie poradzę, nawet mi was nie żal, bo nieraz próbowałam być dobra dla jakiegoś przegrywa i tylko na tym traciłam
  • Odpowiedz