Wpis z mikrobloga

xDDD Wykopowe tagi #przegryw #p0lka, #redpill i moje szkolne doświadczenia przeczą tej teorii.


@Wypok2: a moje potwierdzają :D Księżniczkowanie jest niczym więcej jak pogardą właśnie. Kiedy zwracam tym szmatą uwagę, że nie będę ich zabawiał, albo gdy wypominam im obowiązki (jeśli te same zaczęły temat o tym) to szybko mózgi się lansują i zaczynają się wywyższać, bo kobieta przecież jest od leżenia i pachniecia...

Plucie na kobiety jest czymś naturalnym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@takietomile: :))) czemu mnie oznaczyłaś jakbyś mnie cytowała (chociaż to nie moja wypowiedź) przecież ja akurat napisałam, że wege a wegan to co innego xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@takietomile: no właśnie widzę nic więcej jak trigger, bo vipok.ru to nie miejsce na wywody naukowe uszczegóławiające, nie na mikroblogu. Jasne ze ogarniam roznice miedzy wegetarianizmem i weganizmem, ale taka hasztagowa wypowiedź nie jest jasna i pozwala na śmieszkowe nadużycia, co by tam miała dac zamiast tego, vegAświrus?
@oszty: No i mogę być dla Ciebie śmieszny bo w sumie czemu nie. Zdjęcia wrzucać nie będę z oczywistych względów, ale zawsze wiedziałem z czego ludzie się śmieją naturalnie i po prostu #!$%@? taki starałem i staram się nie być. I wiesz co? Nikt się nie śmieje :(
@Victim: może i jest gruba, ale przynajmniej nie udaje jak pewna panna z "Rolnik szuka żony" i nie napisała jakichś wybujałych wymagań a jedynie że fajnie byłoby pójść na kawę. A że vege to może po prostu niedawno zaczęła, efektów nie widać przecież od razu...
Ale wykopki oczywiście beka bo patrzcie jaki dzik xDD a sami mają mordę gargulca
@oszty: No nie wiem jak Ty, ale ja tak chcę wyglądać.

Ogarnij się proszę i przestań żyć złudzeniami i jakimiś swoimi 'kobiecymi urojeniami'. Nikt poważny nie chce wyglądać na niepoważnego, każdy pracuje nad sobą i nad swoim wyglądem po to żeby wywrzeć dany wpływ na ludzi go otaczających. To że ktoś ma różowe włosy, dziare na czole, czy waży 50kg przy 180cm to dla mnie spoko, lubie "wariatów", ale niech taki
@oszty: No i fajnie, tacy muszą być żeby było miejsce dla ogarniętych. Ale niech nie #!$%@?ą jaki to świat zły bo nikt ich nie odbiera poważnie. Tak po prostu jest.. to nie ja wymyśliłem.
@szajbat: czemu nikt? Ja biore takich ludzi na poważnie, to zazwyczaj tylko ludzie we wsiach mają jakieś uprzedzenia co do grubości, kolorowyxh włosów czy tatuaży xd
@oszty: Ale Ty nie jesteś poważna, tylko "wariatka" żyjąca z głową w chmurach, więc nikogo poważnego nie obchodzi Twoje zdanie. Chcesz żyć tylko z takimi jak Ty TERAZ? Czy chcesz rozmawiać swobodnie z poważnymi ludźmi? Decyzja należy do Ciebie i ja mam to w dupie co wybierzesz, dla mnie to bez różnicy ale może otworzę Tobie i takim ludziom jak Ty oczy, że więcej można osiągnąć przestrzegając i lekko naginając zasady