Wpis z mikrobloga

  • 92
#!$%@? się od tej dziewczyny. Co z was za ludzie że śmiejecie i obrażacie kogoś tylko za wygląd fizyczny.
Każdy ma prawo do życia w spokoju i szczęścia.
Nic wam nie zrobiła i nie zasluguje na takie pociski.
Pomyslcie jaką przykrość poczułaby gdyby trafiła na ten post... Niczym się nie różnicie od szkolnych prześladowców i hamow.
To absurdalne że, chcecie być szanowani i żyć w spokoju a sami nie szanujecie innych.
  • Odpowiedz
  • 51
@Victim Co to za bzdurne stwierdzenie? Jeśli to według Ciebie są żarty to gratuluję empatii. Taka osoba naprawdę istnieje. Została zmieszana z błotem i wyśmiana za wygląd fizyczny. Myślę że każdy co najmniej raz w życiu doświadczył podobnej sytuacji i pamięta ją po dziś dzień. Więc po co to robić? Czemu ktoś czuje w ogóle potrzebę obrażenia obcej osoby za to jak fizycznie wygląda.
  • Odpowiedz
@Hinata_: Kobiety mieszają z błotem mężczyzn bardziej niż faceci kobiety, więc to co tu widzisz to tylko niewinny wybryk.

Różnica między nią a nami jest taka, że ten wieloryb kogoś sobie znajdzie, kto będzie przy niej skakał, my nie znajdziemy bo to nie kobiety muszą coś robić tylko faceci właśnie
  • Odpowiedz
@Hinata_: ekhem, mnie to za bardzo nie bawi, ale raczej została wyśmiana za wygląd połączony z tym opisem #wegeswir/zaskocz mnie. Był tu taki jeden co wstawiał same fotki grubych dziewczyn z tindera, to reakcje był różne, teraz ma chyba bana.
  • Odpowiedz
@Victim: ale zdajesz sobie sprawę, że są faceci, którym się podobają właśnie takie dziewczyny? Tobie się nie podoba to idź pisać z tymi, które Ci się podobają. Faceci są tacy pełni hejtu, wyobraź sobie że dziewyny na jakimś wizażu wrzucają twoje zdjęcie w celu wyśmiania, no na pewno piękny jesteś jak model.
  • Odpowiedz