Wpis z mikrobloga

Mireczki, zaczynamy z różową uczyć się niemieckiego, mamy jakieś podstawy ale musimy sobie wiele przypomnieć, co sądzicie o Kein Problem A1-C1? Ona raczej potrzebuje książki takiej jak w szkołach, gdzie jest wyjaśnione wiele rzeczy i raczej obszernie niż tylko wspomniane, że jest tak i tak bo tak a ja w sumie potrzebuję też jakiejś aplikacji więc Kein Problem wydaję się całkiem spoko rozwiązaniem - przynajmniej z opisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#supermemo #jezykiobce #jezykniemiecki
  • 2
@ogib: Przerobiłem kilka kursów SuperMemo i wydaje mi się, że jest świetne za równo do startu w dany język jak i w celu przypomnienia go sobie. Na mnie osobiście ten 'super hiper extra' algorytm działa także warto spróbować i się samemu przekonać czy to jest to.
@ogib: Kein Problem to najbardziej kompleksowy kurs, więc powinien się sprawdzić. Zawiera wiele wyjaśnień gramatycznych jak i komentarzy kulturowych. Kursy z serii Extreme lub Hello, są nastawione głównie na słówka. Mamy też kurs, który uczy tylko i wyłącznie gramatyki. Jeśli jeszcze nie korzystałeś z darmowych mirkotestów u nas, to zapraszamy na priv. Pozdrawiamy.