Wpis z mikrobloga

Będąc chincelem nikogo nawet nie zainteresujesz.


@lagorek: zależy o jakim poziomie chincelizmu tu mówimy bo jak takim totalnym to tak po ptakach, ale jeśli nie to nie jest tak źle jak jesteś wysoki bo sporo loch leci na to i potrafią zaakceptować morde orka jak masz nawet te 190cm.
@Niski_Manlet: Nie ma co porównywać skrajności. Chodzi mi np. o taki podbródek jak w załączniku. Wcale to nie jest skrajny przypadek, często takie osoby widać. Nie zrobisz z takiej twarzy z celebryty w którym będą podkochiwały się nastolatki. Nie zrobisz z niego samca alfa, z gowna bata nie ukręcisz. A manlet, tez nie skrajny tylko właśnie np. 174 z dobra twarzą może stać się chadem, którego oczywiście cześć kobiet odrzuci przez
Pobierz
źródło: comment_15897457779yMswA1gSCNM4BA99LzrvO.jpg
@Johnnysinspolscyfani: Jak wyżej pisałem patrzenie na skrajności nie ma sensu.

Niski mężczyzna - 170cm z morda 7/10
Porucha (przynajmniej w młodości kiedy różowe nie zwracają jeszcze takiej uwagi na wzrost tylko na to ze jest prettyboyem)
więcej od
Wysokiego mężczyzny 190 z morda 3/10
@Niski_Manlet: Gość ma wg filmwebu 179cm wzrostu. Wiem, od razu nasuwa się mem big boi 179 vs 180, ale ogólnie to nie jest przecież żaden karzeł. Te laskie na tym zdjęciu pewnie mają szpilki po 15cm i później tak to właśnie wygląda.
@lagorek: Wazne ze plodne julki 16-22 lata maja wodospad w majtach na widok moich hunter eyes,szczeki,wysokiego fwhr,194cm oraz 3 latach stazu na silowni( ͡° ͜ʖ ͡°).U mnie w gim oskarek porOOchal najwczesniej z nas jako 16latek,nie bylo mowy zeby 14latki juz chcialy dawac dupy,chyba ze wysokim oakarom ze starszego rocznika
@lagorek: no ale bez sensu. Uważasz że 3 cm w różnicy we wzroście to 1 punkt w skali ruchensztajna i to tyle samo co roznica miedzy kimś kto ma mordę 1 na 100 a 1 na 17? 7/10 a 8/10 jest zauważalne jak nic, te 3 cm są raczej mało zauwazalne