Wpis z mikrobloga

Znacie może jakieś ciekawe seriale bez romansu?

Najlepiej kryminały, sensacyjne, terroryzm czy ogólnie gdzie dzieje się jakaś akcja, ale nie pojawia się żaden wątek romansu, ewentualnie nie ma żadnego wpływu na fabułę?

W sumie inne gatunki też mogą być o ile nie jest to sci-fi, komedia lub fantastyka.
opis odnośnika

Wczoraj skończyłem Bad Blood i w sumie podobało mi się to, że oprócz tej z drugiej rodziny, co popuściła szpary, to głównego bohatera omijały romanse.

Fajnie się ogląda, kiedy połowa serialu to nie są jakieś rozterki między głównymi bohaterami, bo babie się odwidziało, że jej mąż jest detektywem i naraża życie, a poza tym zamiast łapać tego terrorystę to powinien przyjść na występ swojego 3 letniego synka bo ma epizod na trójkącie podczas koncertu w żłobku, a tak głupi mąż wolał ratować milion mieszkańców i ona już tak dłużej nie może, jeb separacja.

#seriale #netflix
  • 8
  • Odpowiedz
@ytong1918: Hm wszystkie które przychodzą mi na myśl to koreańskie :P Stranger i Signal z kryminałów i Misaeng koropo komediodramat. Nawiedzony dom na wzgórzu chyba nie miał wątku romansu albo jakiś pomniejszy, ale głowy nie dam.
  • Odpowiedz