Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 274
@Variv: tak! I wogóle ją to nie zdziwiło, a później te słowa: "wiesz że ja nie wiedziałam tego na 100%?!" Bo zdała sobie sprawę że jest nagrywana i może zostać pociągnięta do odpowiedzialności.
  • Odpowiedz
@Variv: tzn. widać było, że ona wiedziała, albo conajmniej się domyślała, ale miała i ma g... do gadania. Oczywiście można mówić co powinna rozsądna osoba zrobić na jej miejscu, ale oni mają tam tak sprane mózgi, że zauważ, że ofiara (ten starszy brat) nie jest zły na tego księdza, a nawet mu go żal (na koniec stwierdza "coraz mniej mi go żal").
  • Odpowiedz
@noshieeeeeeet: Polityczny xD Syndrom oblężonej twierdzy motzno. Problem pedofilii istnieje w każdej organizacji ale nie każda organizacja przenosi swoich członków z miejsca na miejsce i współpracuje z państwem by jak najbardziej tuszować takie przypadki. Z resztą - avatar jak i twoja twórczość już mi przypomina skąd #!$%@? o politycznym znaczeniu tego filmu xd
  • Odpowiedz
ci ludzie to nie katolicy wiec nie pruj sie juz o ta "katolicka empatie" xD pedofile wchodza w rozne grupy spoleczne i przybieraja rozne maski, wykopki odkrywaja jak dziala swiat psychopatow i zwyrodnialcow XD


@noshieeeeeeet: Żołnierze SS podczas wojny to nie byli prawdziwi zwolennicy III Rzeczy, przestępcy wchodzą w różne e grupy społeczne i przybierają różne maski. Podobnie z leninem i stalinem, to nie byli komuniści.

Szkoda strzępić ryja.
  • Odpowiedz
no szkoda, sugerowanie ze bycie katolikiem robi z ciebie pedofila XD ja jebe wykopki


@noshieeeeeeet: Jedyną osobą w tym wątku, która widzi takie skojarzenie jesteś ty. Więc to ty tutaj coś sugerujesz.
  • Odpowiedz
pedofile przebierajacy sie za ksiezy


@noshieeeeeeet: Nie przebierający się, tylko są księżmi i byli nimi w czasie popełniania czynów. Nikt ich ze stanu duchownego nie wykopał ani wtedy, ani teraz.
Sformowanie "przebierający się" sugeruje jak by ktoś z ulicy sobie sutanne w internecie zamówił i udawał księdza, no tak przecież nie było.
  • Odpowiedz