Wpis z mikrobloga

@Jestembogaty: here we go again

Sprawa jest prosta. #!$%@? - facet, #!$%@? - baba. Chromosomy płci, nie uważał lewak na lekcjach? Polecam posłuchać Berkowicza: transseksualizm to jak wiara, że jest się królikiem lub Napoleonem. Mało lewaczkowi? No to wyciągam asa z rękawa: Zajączkowska z transparentem szkalującym Bęgowskiego. Jeszcze pyszczy? Coup de grâce - Korwin powiedział, że nie istnieje żadna Grodzka, tylko komuch, co przebrał się za kobietę, no i że jego
Umysł kuca operuje na prostych dychotomiach. Lewak-prawak.

Nie bóldup, prawacka mendo, tylko ciesz się cudzym szczęściem.


@Wujo_Stachu: drogi kucu: wszystko fajnie, ale brak dowodów na to, że operacje zmiany płci rzeczywiście długofalowo podwyższają poziom życia osób poddawanych takim zabiegom.
@Jestembogaty: Chłopczyku dla mnie facet z penisem może być kobietą, psem a nawet sokowirówką. #!$%@? mnie to dokumentnie dopóki nie robi nikomu krzywdy. To czy mi się to podoba czy nie i co na ten temat uważam to jest druga sprawa. Natomiast nie podoba mi się że telewizja zasilana z moich pieniędzy decyduję co mogę, a czego nie mogę oglądać. Jak skończysz gimnazjum to powinieneś zrozumieć.
@szymeg7 najlepsze jest to, że NikkieTutorials powiedziała że jest osobą transseksualną dopiero w tym roku, wtedy gdy ktoś zaczął ją szantażować że sprzeda niusa o jej tranzycji do mediów.
Można powiedzieć, że przez lata "nie obnosiła się z tym", więc dla wielu prawaków powinna być ok (bo to przecież "promowanie odmienności" i "ideologii lpg" jest złe, a nie pojedyncze osoby)

No jak widać jednak nie xD