Wpis z mikrobloga

Czaicie że są na tym portalu osoby które z k*tasem w ręku czekają na dzień w którym jedna z osób którą szkalują może popełnić samobójstwo i nawet mają wielką nadzieje że tak się właśnie stanie.Rozumiem bycie przegrywam bo różnie się układa w życiu ale takie zachowanie to już wyższy poziom zezwierzęcenia i frustracji z powodu własnych niepowodzeń #przegryw #przemcel
  • 15
@Liamdot: Nie zauważyłem, żeby ktokolwiek mógł tutaj pragnąć śmierci przemcela, a w przypuszczeniach, że chłop się prawdopodobnie wyhuśta przez depresję nie ma nic złego.
@Liamdot: niepokoi to że na tym tagu są głównie dwie osoby które cisną z niego bekę, a nawet jedna mówi że kojarzy go z otoczenia.

Niestety, ale profil przema to kopalnia inspiracji dla potencjalnych memów które są po prostu śmieszne i niekoniecznie wszystkie osoby tutaj to przegrywy które chcą dla niego źle, bo ten jest od nich z czymś lepszy.
@Liamdot mowisz serio?
Za co go tak nienawidza?
Jak dla mnie to smieszny tag, w sumie nie nabijam sie z wygladu, mimo ze memicznyxd ale jak ktos wspomnial, te kredyty i zycie ponad stan na minimalnej to juz mnie smieszy troche, i tyle, ale malo takich osob? ale zeby czekac na samoboja przemka to trzeba mirc zryty beret