Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej, szukam aktualnie używanego #triban520 rozmiar M jako pierwszą szosę (a może i przełaj po zmianie opon). Nie chcąc jednak przepłacić, a oferty na Olx są w wielu przypadkach oznaczone jako "do negocjacji", pytam Was o zdanie. Ile warty jest ten używany triban, zakładając że wszystko jest z nim w porządku? Średnia ofert z olx wynosi ~ 1660, a mediana 1700.

PS nie chcę widzieć odpowiedzi, że tribanek wart jest kazdego hajsu ( ͡º ͜ʖ͡º)

#triban #wykoptribanclub #szosa
  • 36
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@palomin_o: Teraz pozostaje mi przekonać ludzi wystawiających 520, bo niektórzy wołają nawet 1900 zł :o. Zagadywałem w taki sposób, jakbym się znał - "za mimo wszystko, ale jednak uzywany rower oparty na Sorze mogę zaproponowac 1400 zł" ( )
Dziena!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@palomin_o: @szczypek45: Dzięki, Panowie. A już byłem zdecydowany targować się z ziomkiem od oferty za 1900 zł o marne 200 zł. Dodałem wyszukanie do ulubionych i będę śledził nowe wstawki, ale przy takiej medianie pogodziłem się z tymi 1400 zł.

Myślałem również o Kross Vento 2.0 lub Huragan 2, ale nie są tak popularne i mało jest ofert.
Kusił też przez moment Vento 4.0 za 2k, dostępny w Poznaniu
@palomin_o: To też jest jakaś opcja, ale wtedy znacznie przekraczam budżet, bo RC500 na Sorze stoi po 2799 zł :/. Natomiast tańszy RC120 (dostępny w dwóch wersjach) to wydatek rzędu 1799 zł lub 2199 zł.

Edit. Chyba że faktycznie RC500 wart jest tej kasy.
@SwietySeba: kupiłem 2 miesiace temu używkę tribana520 c2 z 2015roku za 1150zł, gość który sprzedawał pierwsze słowa jakie do mnie skierował gdy przyjechałem do niego to to, że za taką cenę wystawił (1300) i jeszcze się targowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale więcej bym nie dał.
Do tego doszedł serwis czyli regulacje, przeglądy czyszczenia i zmiana dętki i kupno dodatkowej czyli standard w przypadku kupna używki chyba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@palomin_o: @szczypek45: Wstawiłem post o kupnie 520 na dwie grupy FB związane z rowerami. Napisał do mnie ziomek, że ma na sprzedaż 540. Jak byście wycenili ten model? W ogóle, czy jakaś inna szosa ma opcję zamontowania szerszej opony, czy jednak to domena Triban?