Wpis z mikrobloga

@mockingbird_: #!$%@? człowieku, przestań wszędzie spamować tym sondażem, którego nie ma, wymyślonym tylko po to, żeby jakoś uzasadnić partyjne gierki. Pogódź się z tym, że zarząd KO na ciebie i na mnie napluł.
@mockingbird_: Tak, a ty wierzysz, że Trzaskowski, który kojarzy się z LGBT, nauką masturbacji, kupnem palet za tysiące złotych i ściekami w Wiśle zbierze głosy na prowincji potrzebne do zwycięstwa w drugiej turze. Jak bardzo odrealnionym trzeba być? Weźcie się tam w partii uderzcie w cymbał.
Życzę rozpadu partii i może na gruzach wyrośnie coś sensownego. Zniszczyć taką szansę, a przy okazji ludzki zapał to trzeba mieć talent.
@mockingbird_: Swoją drogą wspaniały przykład oderwania od rzeczywistości i życia w swojej bańce. Elektorat platformowy jest tak #!$%@? na ten wybór i zapowiada głosowanie na Hołownię, ja nie jestem przekonany czy Rafałek w ogóle będzie w drugiej turze.
@mockingbird_: Chłopie, ja na Twoim miejscu zacząłbym się poważnie martwić skoro nowoczesny i progresywny elektorat, bo taki częściej korzysta z internetu, jest zły i nie rozumie tej decyzji, to co dopiero prowincja?
Zrozum baranie, że o wyborach nie zdecydują żelazne elektoraty, tylko niezdecydowani i prowincja. Trzeba będzie przyciągnąć nowych ludzi. Powodzenia w przyciąganiu kandydatem, który kojarzy się z warszawką i tymi wszystkimi rzeczami, które wymieniłem wcześniej.