Wpis z mikrobloga

@petr_26: ks2m to jest nadworny hejter Samsungow takze mozesz jego opinie spokojnie pominac, poczytaj opinie posiadaczy https://www.pepper.pl/promocje/samsung-galaxy-a40-sm-a405f-4-kolory-255254
Jak nie grasz na telefonie to daje rade. Nic sie nie przegrzewa, w tych pieniadzach ciezko o lepszy ekran, jest NFC, fajne audio z dolby/systemowym korektorem, caly czas wspierany, dual sim z dual standby, jack, praktycznie brak ramek, aparat w dzien daje rade.
@k3lt: opinie są mocno zróżnicowane, zależy chyba co kto oczekuje od telefonu w tej cenie... Teraz mam Redmi 4X i złego słowa nie mogę powiedzieć, działa poprawnie. Xiaomi w tej cenie może być lepsze ale nic o podobnych rozmiarach nie widzę... A cegły 6,5 cala średnio mi się widzą.
@ks2m: Poki co nie zauwazylem zebys wskazal jakas alternatywe, poza S10e ktory kosztuje 3x tyle. Rownie dobrze mogles napisac zeby dolozyl do S20 Ultra albo OnePlusa 8 Pro bo reszta jest wolna.
@petr_26: A40 w Antutu wyciaga 120-130k, Redmi 4x w okolicach 60k. Slabo u mnie z matematyka, to jest roznica ponad 100%.
@k3lt: bo nie ma alternatyw, co z resztą napisałem, ale widzisz tylko to, co chcesz widzieć. to jednak, że nie ma alternatyw nie znaczy że op ma obcować z mydelniczką z lagującym UI i toną preinstalowanego bloatware
@ks2m: Kazda aplikacje i usluge mozna wylaczyc - wlacznie z systemowymi, i to bez utraty OTA. Co do lagów juz pisalem wyzej nie chce mi sie powtarzac i leczyc twoich urojeń. ( ͡° ͜ʖ ͡°)