Wpis z mikrobloga

@epll: Nie no jaha że krótkie. Jakieś GA wspólnie nad polską, może trochę wygłupów z lądowaniem na polach itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dopiero aktualizuję MSFS do 1.3.9.0 i zejdzie się kilka godzin ale na wieczór mogę być zwarty i gotowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Miko701: spoko jest. Graficznie i wydajnościowo urywa dupę. Jeszcze mało jest zrobionych lotnisk ale to na 100% się zmieni, a do tego dojdą jeszcze przecież scenerie. Domyślne samoloty są fajne - nie jest poziom study sim ale nie na to liczę w defaultowych samolotach.

To alpha więc sporo jest błędów, najwięcej chyba z UI. W poprzedniej wersji był problem z bindowaniem klawiszy a w tej wersji klawisze bindują się już ok
@newerty o dzięki. Krk w miare fajnie wyglada, ale Wwa tak srednio bym powiedzial. Ale wiadomo, to domyslna sceneria. Kurde pogralbym ale nie mam kasy na yoke i throttle jakies. Na PPL zbieram i oszczedzam.
@newerty wiem wiem, ale kurde gra robi wrazenie. Jak beda lotniska aeroklubowe, a maja podobno byc to juz w ogole kozak. Licze na scenerie, w ktorych bedzie mozna zobaczyc swoj dom( ͡º ͜ʖ͡º)
@Miko701: modele bloków i domów czy ogólnie pomniejszych budynków nie są obiektami 1:1 wyciągniętymi z widoku 3d map BING'a. Generalnie kształty, dachy i kolory się jako-tako zgadzają ale to nadal nie jest to wierna kopia. Niemniej jednak wszystko wygląda bardzo realistycznie i autentycznie. Najlepsze jest to że gra jakimś sposobem już wie gdzie powinien stać budynek z płaskim dachem a gdzie z dachem spadzistym, wie też czy dach powinien się łamać
@Marcosm87: i9-9900k, rtx2080 i 32GB ramu. Z tego jak komunikują o nowych testerach to jednak ważniejsza jest kolejność zgłoszeń, ale nie wykluczam ze odrzucają ludzi niespełniających niskich wymagań.

@epll: domyśliłem się ;)