Wpis z mikrobloga

@RexxarHell: Moim zdaniem problemem PO są bardzo kiepscy analitycy polityczni, nie potrafiący odczytać oczekiwań społeczeństwa. Mogą przeważyć argumenty, że Sikorski kojarzy się ze starymi aferami i jest taki konfliktowy. I że tu trzeba kandydata "ciepłe kluchy", który łączy a nie dzieli.
Moim zdaniem na tym etapie to byłby błąd, elektorat PO odpłynął do innych kandydatów i teraz potrzeba kogoś, kto znów go wywalczy.
@RexxarHell: Bo PO to trochę taka korporacja średniego szczebla. Nie mówimy wprost, chcemy żeby było miło, unikamy kategorycznych zwrotów i generalnie w sumie się zgadzamy, ale jak coś, to możemy się nie zgodzić. Trzaskowski się w taką estetykę ładnie wpisuje.

Sikorski to dyplomata, ale taki który palił i się zaciągał. Lubi konflikty i pewnie niektóre kwestie wolałby rozwiązać za pomocą kałasznikowa #pdk. PO musiałaby wykonać ogólny zwrot komunikacyjny, żeby wystawić
@OsraneMajtyXD: @KamilVeb: @Anthermil: @matteo_moravietzky: @lewoprawo: @muwieszeptem: @drhab: Pozwoliłem sobie zawołać wszystkich. Mam nadzieję, że się nie obrazicie. Podzielę się z wami moją analizą. Od odejścia Donalda Tuska w PO trwa nieustanna walka o władzę. Wybił się Grzegorz Schetyna...ale nie było innej opcji, żeby nie podołał. Po prostu to jest taki "Grzesiu". Nie ma charyzmy. Mimo, że by bardzo chciał kierować partią. Budka też...nie oszukujmy się
@RexxarHell Sikorski to jedyna osoba z PO/KO, która cokolwiek znaczy. Od odejścia Tuska tam NIKOGO sensownego nie ma. Tusk jest doświadczonym politykiem, wie co i jak, ma charyzmę i potrafi się zajebiście wypowiadać. Komisję śledczą ws Amber Gold zjadł. Zawsze jest przygotowany. Poza nim tylko Radek został. Typ ma znajomości na świecie, studiował na Oxfordzie rok wyżej od Johnsona i znali się tam, należał do elitarnego klubu bullingdona (chociaż wiemy co się