Wpis z mikrobloga

Cześć! Zamówiłem dwie rzeczy z Ali od różnych sprzedawców, przesyłka AliExpress Standard Shipping. Teraz patrzę, a nr przesyłki został zmieniony. W obu zamówieniach pojawił się nowy numer, ten sam. Jak się dowiedziałem, to po prostu połączyli jakoś te paczki chyba...

"Why does the shipment Tracking number change into a new one which shared with other orders?
If the tracking number changed a new one as below, it means that the shipping method of shared orders had been updated a better one to improve the shipping time and you can pick up the orders’ packages together for the new shared tracking number."

No i moje pytanie... Miał już tak ktoś i przesyłka szybciej trochę dotarła czy tak jak zwykle? Jak wygląda sprawa z cłem? :x

#aliexpress #alipaczka #niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Raczej to są pojedyncze przypadki że będzie nie twoja przesyłka wewnątrz. Do mnie 3 dni temu dotarła przesyłka połączona z dwóch 0045xx. Okazało się że w środku były jeszcze dwie przesyłki nierejestrowane które zamówiłem. Gdzieś po drodze się spotkały i władowali je do wspólnego wora.
Wzrosły koszty wysyłania paczek i pewnie kombinują jak mogą, dla ciebie to lepiej bo duperele dojdą szybciej a owatowania raczej nie będzie. Dużo paczek przekracza termin dostawy co jest dla wszystkich problemem, część ludzi nawet jak dostanie paczkę to przy nierejestrowanej jej nie potwierdza a tak mają pewność, że doszła przesyłka.

To jest ciekawa strona do śledzenia przesyłek przy okazji uzmysławia dlaczego lepiej nie wstawiać numeru do śledzenia w necie :)
http://parcelsapp.com