Wpis z mikrobloga

#bielskobiala #pizza
Gdzie w tym mieście zjem dobrą pizzę poza maximusem? I jest otwarta do 22 mininum?
Zamówiłem skuszony opiniami w Travelpizza ale dostałem spalonego placka gdzie połowa wielkości pizzy to były ranty XD
Demonios jeszcze trzyma jakość? Colorata?
  • 9
@droid43210: Picollo Pizza, ale nie dowożą, jedynie odbiór osobisty na wynos. Razem z Gallonero jedyne prawdziwe włoskie pizze w Bielsku. W picollo pieczone są w kamiennym piecu, smak nie do podrobienia.
@droid43210: Maximus jest bardzo sinusoidalny, raz jest spoko raz tragiczny, ja ostatnio korzystam z OK Pizza, Watry albo Kamery. DaGrasso się zepsuło, jedynka od zawsze była tragiczna... hmmm tyle w sumie, jak sobie coś przypomnę to dam znać.
@Qster44 nie wiem czy dwa tygodnie mają. Chwalą się wypiekiem w 40-60 sekund w piecu wykonanym w Neapolu, na fermentowanym cieście, wygląda spoko.
Babiogórska.
@djlasuch: Ja chyba nigdy nie dostałem z maximusa złej, czasem bywa że boczek się trafi #!$%@? i trochę mokra jest ale ogólnie ok. Jestem w watrze właśnie, dawno nie jadłem bo była dobra, potem się zepsuła. Ciekawe jaka będzie teraz. Ale Ok pizza przetestuję