Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@?ą te rzeczy co piszecie na #przegryw lub #blackpill . Czy wy chociaż próbowaliście cokolwiek z sobą zrobić czy po prostu zamknęliście się w przekonaniu, że nie znajdziecie nikogo, bo nie wyglądacie jak jakiś #!$%@? chad? Jak byście wyszli na ulice, to zobaczylibyście, że są ludzie co wyglądają przeciętnie i mają kogoś lub nawet ludzie, którzy wyglądają gorzej od was i jakimś cudem też mają kogoś. Jestem pewna, że w tym środowisku są osoby, które wyglądają wystarczająco dobrze by mieć kogoś, ale ta cała "ideologia" ich niestety pochłonęła. Jeśli wyglądasz źle to zrób coś z tym. Idź na siłownię, zmień fryzurę lub/i ubiór, ogol się - w skrócie zadbaj o siebie. Pamiętajcie, że wygląd to nie wszystko. To, że wyglądasz jak chad nie znaczy, że jesteś interesującą osobą. Na pewno mieliście sytuacje, gdzie ktoś mówił na jakiś temat, który was mało interesuje, ale mówił to w taki sposób, że postanowiliście słuchać do końca. Jeśli nie wiesz o czym rozmawiać, znajdź sobie jakąś pasję, hobby, zajęcie cokolwiek by zainteresować tą osobę. A i do tych wszystkich co myślą, że różowe lecą tylko na chadów przypominam, że istnieje coś takiego jak własny gust i jedni wolą takich lub takich.

Nigdy nie widziałam bardziej toksycznego środowiska #takaprawda
Pobierz
źródło: comment_1589466080Bqv75rwZbp1etF0cmu7t8f.jpg
  • 180
@nimompojeciacorobie:
prawda jest taka, że aktualnie będąc nawet przeciętnym facetem bardzo ciężko znaleźć partnerkę nie nadrabiając jakoś "social skillem" czyli zwyczajnie będąc mniej przebojowym

aż ciężko mi mi sobie wyobrazić jaki to musi być problem gdy jest się zdecydowanie poniżej przeciętnej

rady w kategorii "weź się za siebie" samemu będąc w nieporównywalnie lepszej sytuacji z racji płci nie bez powodu będą się spotykać z gwałtowną reakcją

to trochę jakby ktoś kto
Blabla bla weźcie się za siebie!!!!!


za każdym #!$%@? razem

Kto wygra w pojedynku wyglądowym na baby? Przystojniak chudzielec-szczypior po lewej, czy giga Morawiecki po prawej?


@niochland: Ej, ale stwierdzenie weźcie się za siebie nie oznaczało chyba, żebyście się nażarli koksu by wyglądać jak morawiecki na sterydach. Najpierw poukładajcie sobie w głowach, potem bierzcie się za resztę.
@nimompojeciacorobie: zrozum, że przegrywy są, były i będą. Po prostu teraz jest ich więcej, bo mamy #!$%@? czasy internetowego uwielbienia kobiet na portalach, gdzie nawet niezbyt urodziwa laska jest traktowana z boskim kultem.
Problem jest w wielu przegrywach, fakt. Bo często to ludzie, którzy nawet nie wychodzą z domu, mają nadwagę i przetłuszczone włosy. Ale jest wśród przegrywów wielu normalnych kolesi, którzy mają problem właśnie przez te #!$%@? wymagania kobiet. Z
@SRzeyamlon: To nie ze faceci sa wiekszymi wzrokowcami, po prostu kobiety sie z tym kryją bo nie chcą wyjść na puste. Kobiety bardziej patrzą na wygląd, to że facetom podobają sie b. atrakcyjne to nie znaczy ze nie mogą zakochać sie w mniej wyględnych z tym że różnica jest taka że facet sie #!$%@? a srednie+ kobiety z srednimi facetami są z innych względów, bo jakieś zauroczenie wywołane głównie tym że
@SRzeyamlon:
Dodam cos jeszcze:
przecież gdyby to była miłość ze strony tych kobiet to postepowali by jak faceci czyli nie pozwoliliby zeby ich połówka, którą kochają, płacił za wszystko i zapie#dalał jak dziki osioł tylko one miałyby podobną postawe a skoro oboje mysleli by podobnie to by sie dogadali ze koszty itd. po połowie bo kazdy ma swiadomosc ze na te pieniadze sie #!$%@? i nie leżą one na ulicy a
jeżeli jesteś to spoko a jakbyś puszczał się z jakimiś divami czy czymś to nie masz prawa wymagać od kobiety żeby była dziewica ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Shigella_: A to dlaczego nie mam prawa? Mam prawo wymagać czego chce. Skoro nie mam cycków, to też nie mam prawa wymagać z cyckami? A co gdybym był po jednym ruchaniu, to też tylko mógłbym wymagać taką co była po