Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@?ą te rzeczy co piszecie na #przegryw lub #blackpill . Czy wy chociaż próbowaliście cokolwiek z sobą zrobić czy po prostu zamknęliście się w przekonaniu, że nie znajdziecie nikogo, bo nie wyglądacie jak jakiś #!$%@? chad? Jak byście wyszli na ulice, to zobaczylibyście, że są ludzie co wyglądają przeciętnie i mają kogoś lub nawet ludzie, którzy wyglądają gorzej od was i jakimś cudem też mają kogoś. Jestem pewna, że w tym środowisku są osoby, które wyglądają wystarczająco dobrze by mieć kogoś, ale ta cała "ideologia" ich niestety pochłonęła. Jeśli wyglądasz źle to zrób coś z tym. Idź na siłownię, zmień fryzurę lub/i ubiór, ogol się - w skrócie zadbaj o siebie. Pamiętajcie, że wygląd to nie wszystko. To, że wyglądasz jak chad nie znaczy, że jesteś interesującą osobą. Na pewno mieliście sytuacje, gdzie ktoś mówił na jakiś temat, który was mało interesuje, ale mówił to w taki sposób, że postanowiliście słuchać do końca. Jeśli nie wiesz o czym rozmawiać, znajdź sobie jakąś pasję, hobby, zajęcie cokolwiek by zainteresować tą osobę. A i do tych wszystkich co myślą, że różowe lecą tylko na chadów przypominam, że istnieje coś takiego jak własny gust i jedni wolą takich lub takich.

Nigdy nie widziałam bardziej toksycznego środowiska #takaprawda
Pobierz
źródło: comment_1589466080Bqv75rwZbp1etF0cmu7t8f.jpg
  • 180
@AbZu_Raymond: Bo to jest wciskanie na siły i wmawianie osobom które nie są pewne swojego wyglądy że muszą być #!$%@? napakowanym chadem

@niochland: W większości przypadków, ten po lewej wygra. Ale jest też szansa że zostanie wybrany ten po prawej, lub żaden nie będzie. Ten po lewej może być równie jakimś nie ciekawym chłopem i związek może się nie udać bo ktoś chciał być z kimś ciekawym
@nimompojeciacorobie: W całej rozciągłości się z Tobą zgadzam kumpelko i powiem Ci więcej #przegryw to osoby zaburzone psychicznie, lub bierne osobliwości, albo słabe psychicznie jednostki, a tag #blackpill to ich "mentorzy" którzy karzą im siedzieć i nic nie robić = sprawia im to przyjemność to psychole. Chora sekta na stronie wykop.pl którą powinna zainteresować się prokuratura, bo nękanie kogoś jest karalne