Wpis z mikrobloga

  • 5
N. 25 Warszawa

Zgłoszenie 0214fb5252df80c2 z dnia 2020-05-13 23:42:39

Imię: N.
Wiek: 25
Miejscowość: Warszawa

Kim jestem?
Mam wiele z idealisty - uparcie poszukuję choć odrobiny dobra nawet wśród najgorszych ludzi, starając się zrozumieć ich zaufanie. Zdecydowanie czerpię energię od wewnątrz niż z otoczenia, choć nie stronię od spotkań w większym gronie, zwłaszcza wśród osób z którymi czuję poczucie harmonii płynące z tej relacji. Jest to dobrym źródłem inspiracji. Więcej słucham niż mówię, jeszcze więcej myślę i analizuję. Robię to jednak w ujęciu praktycznym i staram się te myśli uzewnętrzniać na wszelakie sposoby - posługując się metaforami, przypowieściami, tworząc pokrętne symbole i zawiłe toki rozumowania. Ważne dla mnie jest abym zrozumiał samych siebie i własne miejsce w świecie, dlatego uważam się za dość poukładanego. Żyję według maksymy 'live a meaningful life with less'. Nie dążę do dóbr materialnych; zdecydowanie widzę siebie z plecakiem na plecach w podróży, niż kupującego trzeciego Bentleya do garażu.

Wygląd
178cm, normalna budowa ciała. Staram się o siebie dbać fizycznie na tyle na ile mogę. Ciemny blondyn, włosy raczej krótsze, choć często chaotyczne. Bez znaków szczególnych.

Zainteresowania
Po godzinach czytam sporo o neurobiologii, błędach poznawczych, psychologii, choć prywatnie uwielbiam dobrze opowiedziane historie i wszelaką literaturę popularnonaukową, ale jak wiemy wiedza ogólna i czytanie książek to nie zainteresowanie, więc takowego nie posiadam. Jestem mistrzem próbowania - przyznaję się jednak, że w żadnej czynności nie jestem maestrem. Cieszy mnie same poznawanie i rozwijanie się. Wieczorami staram się ćwiczyć z własnym ciałem, poznając mięśnie o których nie miałem pojęcia,

Czego oczekuję?
Wydaje mi się, ze na tym etapie nie mam prawa mieć oczekiwań. Do każdej znajomości podchodzę indywidualnie i nie chcę już na tym etapie prowadzić selekcji. Lubię poznawać ludzi, nie zabierajmy sobie tego.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Budując wspólnie wspomnienia w niezwykłych miejscach i okolicznościach. Są to chwile, które są zarezerwowane dla dwójki i uderzają niespodziewanie.

I na pewno nie są to te dni, w których oglądamy filmy jedząc pizzę i oglądamy kolejny masowy serial, który leniwy mózg tak bardzo lubi. Jasne, od czasu do czasu to są fajne dni, ale poznawanie świata wspólnie w aktywny sposób jest o niebo lepsze

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub - cywilny
Dzieci - nie czuję potrzeby w tym momencie, może w przyszłości, choć nie spodziewam się tego
Używki - jedynie alkohol okazyjnie

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #mirekszukamirabelki
  • Odpowiedz