Wpis z mikrobloga

Rozważałem Della Precision np. coś takiego: dell precision

Natomiast chciałem zapytać może o jakieś rekomendacje lub może widziałeś jakieś dobre oferty ostatnio (z tym chyba teraz trochę gorzej w czasach kryzysu).


@kylo1303: Przy tego typu refurbach della należy się upewnić, że jest możliwe przepisanie gwarancji NBD na ciebie.

Widziałem też te ASUSy Zephyrus, tylko póki co mały wybór konfiguracji, no i nie wiem czy nie jest to bardziej "gamingowy" laptop.


@
@kabalarz: Generalnie jakiegoś super wyboru w tabletach, czasami pojawia się Samsung Galaxy Tab S4 na promocji i to jest nawet ok wyborem. Pojawiły się nowe huaweie, ale póki co drogie, a S6 samsunga chyba nieopłacalny. Natomiast nie wiem czy jest taka niesponsorowana lista.
@Pustulka: zbliża się mi zakup drugiego laptopa bezpośrednio związanego z Twoim rankingiem. Chciałbym się poradzić, czy warto dopłacić do Lenovo ThinkPad E15 (20T8000TPB) z Ryzenem 7, czy jednak ta różnica nie jest na tyle wielka, że lepiej nie przepłacać i wziąć z Ryzenem 5? Z góry bardzo dziękuję za info. CHyba, że za tę cenę jest coś jeszcze godnego polecenia, to z pewnością się zapoznam. Laptop ma służyć w 90% pracy,
@Pustulka: Myślisz że jest szansa dorwać coś w przedziale 2000-3000zł w rozmiarze 15-17 cali do pracy i jednocześnie żeby dało się pograć na tym w jakieś w miarę nowe tytuły?
Chciałbym się poradzić, czy warto dopłacić do Lenovo ThinkPad E15 (20T8000TPB) z Ryzenem 7, czy jednak ta różnica nie jest na tyle wielka, że lepiej nie przepłacać i wziąć z Ryzenem 5?


@Rremo: Warto dopłacić, ale jeżeli chcesz wydać mniej niż 4000 zł to znów lepiej wziąć trochę solidniejszego L15(znów wersja z 4750u - 20U70004PB ma absurdalną cenę) zamiast E15.

CHyba, że za tę cenę jest coś jeszcze godnego polecenia, to