Wpis z mikrobloga

nie wiem jak tam teraz z cena ale osobiscie polecam laptopa hp by omen. Kupilem z voucherem-650 zl i sprzet jest naprawde kozacki. Wlacza sie w 3 sek :3


@cieplymietek: Część osób czeka na nową lżejszą wersję z bardziej stonowanym wyglądem na ryzenach w 15 calach.

Podsyłam taki Y540 za 4200. GPU za dobry na taki procesor, ale przy obecnych cenach myślę że i tak się opłaca


@chiltepin: No nie
@Pustulka: dzięki za zestawienie, a czy jesteś w stanie wskazać coś wartego uwagi najlepiej Dell, głównie do obsługi CAD, programów obliczeniowych (nie żadne kolosy, tylko raczej proste), office, przeglądanie neta etc. Będę pracował trochę w biurze gdzie używałbym go ze stacją dokującą i dwoma monitorami albo w domu gdzie będę pracował na samym laptopie. Budżet powiedzmy około 8k, chyba że warto dorzucić to i mogę naciągnąć. Coś żeby posłużyło na te
@ysza:
Najprawdopodobniej nowy HP Omen 15 jak się w końcu pojawi w Polsce.

Omen 15-en0008na - 8 rdzeniowy ryzen 4800H, RTX 2060, 16 GB(2x8GB 3200MHz), 512 GB SSD NVMe. 144Hz matowa matryca full hd 100% sRGB, wifi 6, duża bateria, windows 10 cena w Irlandii, która ma 23% VAT jak Polska - 6553 zł, rzekoma dostawa u nich 22 maja, ale wątpię.

Omen 15-en0006na - wszystko to samo jak wyżej tylko
Pustulka - @ysza: 
Najprawdopodobniej nowy HP Omen 15 jak się w końcu pojawi w Polsc...

źródło: comment_1589462465flbTsGYXxYwABCUSXLXLKI.jpg

Pobierz
@Pustulka: dziękuję za odpowiedź. Jestem mocno przywiązany do della, miałem ich dwa niezawodne laptopy plus gwarancja NBD ale może warto pomyśleć i poczytać o gwarancjach HP.
@ysza:
Dell nie planuje w tym roku wydać niczego ciekawego na ryzenach, a G5 SE w porównaniu do Omena będzie raczej tandetny. Jeżeli chodzi o serwis standardowo Omen będzie miał 24 miesięczny door 2 door, ale tak jak wspomniałem 3 letni carepack z on-sitem będzie raczej jest tani 220-370 zł(zależy jak trafisz, ale może przy okazji vouchera zaproponują też promocyjną cenę. Serwis wyższych serii i biznesówek HP jest na tym samym
@cieplymietek: Masz zablokowane PW, a wykorzystanie numerów seryjnych z ogłoszeń nie przejdzie, bo teraz chcą zdjęcie z twoim imieniem i nazwiskiem. Już prędzej zakup uszkodzonego, niebiznesowego HPka za grosze.
Będę kupował jakoś koniec czerwca albo lipiec, chyba mnie przekonales :) ważne żeby płynnie chodził CAD we współpracy z innymi otwartymi programami. Jeszcze raz dzięki.