Wpis z mikrobloga

Obsługa techniczna EA to jest jakiś żart. Zapomniałem hasła do swojego konta origin, niestety takie samo hasło miałem też do stareńkiego maila na którym od kilku lat wisiał już tylko Origin (z tym też były jaja, bo próbowałem zmienić maila z 5 razy, ale za każdym razem nie dochodził mail na nowy adres i support miał w------e). Traf chciał, że na tym mailu miałem podany tylko numer telefonu, ale niestety stary.
No to napisałem ticketa do EA. Uzupełniłem wszystkie dane najlepiej jak mogłem, od numeru karty zaczynając, przez datę utworzenia, po wszystkie zakupy z ostatnich 2 lat z dokładnością co do sekundy czy CD Keye 3 gier pudełkowych przypisanych do konta. Wiadomo, że coś takiego jak data utworzenia konta to na oko, bo nie jestem w stanie pamiętać czy było to 12 czy 14 lat temu, ale na pewno jeszcze zanim nazwali to Originem.
Po 24 godzinach dostałem odpowiedź. Na podstawie wysłanych przeze mnie danych nie udało się ustalić, że jestem właścicielem konta.

Czy tam naprawdę jakiś debil siedzi i sprawdzając te dane myśli, że chcę ukraść to konto i tylko po to ukradłem też dane do banku, paypala, PlayStation 4, kartę, 3 pudełkowe edycje gier i dodatkowy adres email na który mam zarejestrowanego paypala?
#origin #gry #zalesie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach