Wpis z mikrobloga

Rozstałem się z miłością mojego życia. Mam 33 lata. Szanse, że coś takiego trafi mi się jeszcze za tego żywota są równe kilkunastu miejscom po przecinku. Każdy moment bez niej napawa mnie przerażeniem. I nie mam na myśli bezpośredniej obecności. Myśl o tym, że nasze życia dzisiaj biegną już oddzielnie jest nie do zniesienia. Zatraciłem się do reszty. Kiedyś zasypiałem z nadzieją, że los jeszcze kiedyś ześle mi prawdziwą miłość. Potem zasypiałem z nią wtuloną we mnie. Dzisiaj zasypiam z nadzieją, że umrę we śnie.
#feels #tfwnogf #depresja
coram_populo - Rozstałem się z miłością mojego życia. Mam 33 lata. Szanse, że coś tak...

źródło: comment_1589405302nyhBYVO1j9ADBvvDILi2k5.jpg

Pobierz
  • 64
coledzy, wierzcie mi, jestem stary i nieautystyczny. To nie jest, że to jedyna, która spojrzała na mnie przychylnym okiem.
Myślę, że w swoim życiu spotkałem ok 50 kobiet, które mnie chciały. A z 10 byłem w związku. Z żadną nie czułem tego, że się rozumiemy. Tylko z nią można było wierzyć, że świat nie jest skonstruowany jako wieczna pustka i ocean samotności pozbawiony zrozumienia.
A za wszystkie dobre słowa bardzo wam dziękuję.
@coram_populo: Byczku będzie dobrze. Mam nadzieję tylko, że rozstaliście się w dobrych relacjach i masz mnóstwo spoko wspomnień, nauczyłeś się mnóstwo rzeczy i takie tam. I to warto wspominać. A teraz - warto się skupić na tym czego naprawdę chcesz od życia, możesz skupić się na szukaniu nowych hobby i zainteresowań. Warto ten czas zainwestować w siebie, na tym na pewno nie stracisz a w momencie gdy może kogoś poznasz super