Wpis z mikrobloga

#wykopoweprzeboje
Zdecydowaliście, że następna edycja będzie dotyczyła przebojów z Eurowizji. Pod tym wpisem podawajcie swoje propozycje piosenek, które chcielibyście widzieć w konkursie. Nie muszą być to zwycięskie utwory z konkursów, mogą to być piosenki, które wam zapadły w pamięć i uważacie je za dobre.
#eurowizja #muzyka
yourgrandma - #wykopoweprzeboje 
Zdecydowaliście, że następna edycja będzie dotyczył...

źródło: comment_1589373415nir4KxQXftxeN9NpIKouNj.jpg

Pobierz
  • 209
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nokash: też podobnie myślałem, żeby dać wszystkie pierwsze miejsca plus propozycje mirków, ale:
1. Nie wiem czy jest sens odkopywać jakieś utwory z lat 50, o których nikt nawet nie słyszał
2. Zwycięzca nie zawsze wygrywał tak jak wszyscy chcieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@yourgrandma: słodki Jezu i słodkie twoje stopy to wątek dla mnie! Mogę wrzucić wszystkie 115 utworów, które mam na swojej eurowizyjnej plejliście? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Laka - Pokušaj (Bośnia i Harzegowina) 2008, kocham uwielbiam od tamtej pory mój numer jeden na Eurowizji w ogóle.
FuczaQ - @yourgrandma: słodki Jezu i słodkie twoje stopy to wątek dla mnie! Mogę wrzu...
  • Odpowiedz
Dobra ostatnie już!
Łzy - Julia, Tak Na Imię Mam, 2004. Teraz jak tego słucham to Wyszkoni się tam dusi i fałszuje, ale w 2004 jak byłem gówniakiem miałem przez ta piosenkę przemożne polucje ( ͡° ͜ʖ ͡°) A pojechało wtedy koszmarne, jęczące pie&($#$$ Blue Cafe (°°
FuczaQ - Dobra ostatnie już!
Łzy - Julia, Tak Na Imię Mam, 2004. Teraz jak tego słuc...
  • Odpowiedz