Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski=#zwiazki#była Mam pytanie.Czy odesłać byłej dziewczynie album który kiedyś mi dała oraz zdjęcia. Co sądzicie na ten temat. rozstanie 3-m-ce temu
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szychaq: Ja uważam, że warto sobie oddać nawzajem wszystkie prezenty itp. rzeczy, co druga osoba z tym zrobi to już jej sprawa. Mi ulżyło po zwrocie wszystkich rzeczy związanych z chłopakiem, nawet takich, których teoretycznie nie musiałabym oddawać.
  • Odpowiedz
@szychaq: nawet już nie pamiętam jak to dokładnie było, bo to kilka lat temu, w każdym razie spakowałam wielką torbę i zawiozłam do niego, chyba przez kogoś mu przekazałam
@make_my_day: no spoko, może i dziecinne, op zapytał co sądzimy więc podzieliłam się moim doświadczeniem. Ja też się ucieszyłam z jednego zwróconego mi przedmiotu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@0p0p0: ciekawa opinia. Moim zdaniem nie powinno się nic oddawać, sama nie wiedziałabym zbytnio co zrobić z takimi zwróconymi prezentami. Chyba tylko wyrzucić lub sprzedać, jeśli byłyby coś warte, ale nie miałabym nic przeciwko gdyby mój były nadal korzystał z prezentow typu koszulka czy zegarek. Też oddawanie rzeczy brzmi jak pretekst do spotkania.
I tak jeszcze sobie myślę, że jakby napisał do mnie były, że ma zamiar się ze mną
  • Odpowiedz
@szychaq: opie nie zastanawiaj się nad tym, na nowo rozpalasz w sobie poczucie winy / uczucie / smutek... spal to w PISdu daj upust emocjom, niech to będzie symbol tego, że coś się skończyło trzeba iść dalej z podniesioną głową, nie spoglądać w przeszłość
  • Odpowiedz